Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Fotowoltaika - wręczenie świadectw kwalifikacyjnych

W Ośrodku Szkolenia Zawodowego w Opatowie zakończyło się szkolenie z zakresu fotowoltaiki i przedsiębiorczości, realizowane w ramach utrzymania rezultatów projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy”.

Realizatorem szkolenia była firma GP Sp. z o.o. z Warszawy, która przygotowała młodzież do wykonywania zawodu wykwalifikowanego instalatora urządzeń fotowoltaicznych. Szkolenie zakończyło się egzaminem państwowym i uzyskaniem świadectwa kwalifikacyjnego oraz uprawnień w zakresie eksploatacji i dozoru instalacji urządzeń elektrycznych (SEP).

W trakcie spotkania doradca zawodowy z Młodzieżowego Centrum Kariery Sandomierza - Monika Kozakiewicz udzieliła młodzieży niezbędnych wskazówek dotyczących planowania kariery edukacyjno-zawodowej, natomiast pośrednik pracy z Ośrodka Szkolenia Zawodowego w Opatowie - Monika Baszak udostępniła oferty pracy krótkoterminowej i zagranicznej, zaprosiła także przybyłych na najbliższe giełdy pracy oraz szkolenia zawodowe w OSZ w Opatowie.

Na zakończenie, specjalista ds. rozwoju zawodowego z OSZ OHP w Opatowie Karolina Stojek, wręczyła świadectwa kwalifikacyjne oraz zaświadczenia o ukończeniu szkolenia.

 

Autor: Karolina Stojek - spec. ds. rozwoju zawodowego w OSZ w Opatowie


Widok zawartości stron Widok zawartości stron