Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Giełda pracy w Sandomierzu

W Młodzieżowym Centrum Kariery w Sandomierzu po raz pierwszy odbyła się giełda pracy z przedstawicielem Agencji Pośrednictwa Pracy OTTO Polska, na którym pojawiły się osoby poszukujące zatrudnienia.

Głównym celem spotkania było udzielenie informacji na temat działania agencji oraz przedstawienie aktualnie dostępnych ofert pracy osobom zainteresowanym wyjazdem do Niemiec i Holandii. Pośrednik pracy z OTTO Polska - Agata Głodkowska, szczegółowo wyjaśniała procedurę korzystania z usług agencji oraz udzielała informacji na każde zadane pytanie dotyczące wyjazdów. Agencja OTTO oferuje nie tylko pośrednictwo pracy. Jest to też: zakwaterowanie na terenie kraju docelowego, transport z miejsca zakwaterowania do pracy i pomoc opiekunów oraz kierowników ośrodków w każdej sytuacji. Jeśli zaistnieje potrzeba agencja może zorganizować dowóz pracowników do danego kraju oraz pomoc w załatwieniu formalności związanych z ubezpieczeniem.

W Sandomierzu planowane są już kolejne giełdy pracy z tą agencją, na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych i mamy nadzieje, że chętnych do pracy będzie przybywało.


Widok zawartości stron Widok zawartości stron