Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Kartka bożonarodzeniowa w Lubuskiej WK OHP

9 grudnia w siedzibie Lubuskiej WK OHP przeprowadzono wojewódzki etap konkursu na kartkę bożonarodzeniową.

9 grudnia w siedzibie Lubuskiej Wojewódzkiej Komendzie OHP przeprowadzono wojewódzki etap konkursu na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową. Celem przedsięwzięcia było m.in. zachęcenie wychowanków do osobistego przeżywania świąt Bożego Narodzenia, pobudzenie wyobraźni artystycznej i kultywowanie tradycji świątecznych.

W tym roku nadesłano 85 prac plastycznych wykonanych przez uczestników OHP. Po przeglądzie prac komisja uznała, że zasługującą na I miejsce kartkę wykonała Magda Miszkiewicz ze Środowiskowego Hufca Pracy w Nowej Soli, drugie miejsce przyznano Krzysztofowi Sembratowiczowi  z Hufca Pracy  w Świebodzinie, trzecie ex aequo przypadło Wiktorii Deludze z  Hufca Pracy w Gorzowie Wlkp. i Weronice Kosiorek z  Ośrodka  Szkolenia i Wychowania w Strzelcach Kraj.

W ocenie komisja brała pod  uwagę brano m.in. zgodność z tematem i regulaminem, estetykę, pomysłowość i techniki wykonania. Wyróżnione prace zostaną wysłane do biura Krajowego Duszpasterstwa OHP w Częstochowie, gdzie organizowany jest  etap ogólnopolski konkursu.

 

Zdjęcie: Nagrodzone prace plastyczne uczestników konkursu


Widok zawartości stron Widok zawartości stron