Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Rozstrzygnięto konkurs pt. "Projekt maskotki OHP" w Siedlcach

8 grudnia rozstrzygnięty został konkurs wojewódzki na „Projekt Maskotki OHP", którego koordynatorem był 7-7 Hufiec Pracy w Siedlcach.

Konkurs przeznaczony był dla młodzieży, uczestników jednostek organizacyjnych OHP z województwa mazowieckiego. Celem było wykonanie projektu maskotki OHP. Można było wykorzystać dowolną technikę plastyczną (z uwzględnieniem grafiki komputerowej). Każdy uczestnik mógł wykonać maksymalnie dwie prace. Komisja konkursowa, składająca się z pracowników MWK OHP,  przy ocenianiu brała pod uwagę oryginalność pomysłu, wartość estetyczną i artystyczną oraz unikatowe przedstawienie autorskiego projektu maskotki utożsamiającego się z działalnością OHP.

Wpłynęło 50 prac. Jury miało nie lada problem, ponieważ każdy z projektów był na swój sposób wyjątkowy. Po burzliwych obradach komisja wyłoniła finałową trójkę: pierwsze miejsce zdobyła Ewa Bator z 7-3 OSiW w Zwoleniu, drugie miejsce wywalczył  Mateusz Dąbrowski z 7-35 HP w Warszawie, trzecie miejsce przypadło w udziale Katarzynie Szczepańskiej z 7-11 HP w Płocku.

Autorzy nagrodzonych prac otrzymają cenne nagrody rzeczowe. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i serdecznie gratulujemy – mówili Organizatorzy z siedleckiej jednostki.

 

Autor tekstu i zdjęcia: Danuta Wyrzykowska – komendant 7-7 HP


Widok zawartości stron Widok zawartości stron