Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Targi Pracy Online Chwytaj Lato w Chorwacji

Już 5 marca 2015 r. na platformie informatycznej www.europeanjobdays.eu odbędzie się Europejski Dzień Pracy Online w Chorwacji pod hasłem Chwytaj Lato.

Targi Online Chwytaj Lato są wydarzeniem promującym pracę w zawodach związanych z branżą turystyczną jak: animator czasu wolnego, kucharz, kelner, recepcjonista, ratownik posiadający licencję.

Targi Online w Chorwacji to zaproszenie skierowane do poszukujących pracy z krajów Unii Europejskiej, Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Szwajcarii do spotkania online z chorwackimi pracodawcami z sektora turystycznego.

Zapraszamy osoby ze znajomością języków obcych: niemieckiego, francuskiego, szwedzkiego, rosyjskiego, słowackiego, czeskiego lub włoskiego oraz dodatkowo z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego do udziału w wydarzeniu.

W ramach wydarzenia, doradca EURES w Lubelskiej WK OHP 5 marca br. będzie pełnił dyżur w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Lublinie dla wszystkich zainteresowanych udziałem w Targach Online Chwytaj Lato.

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Lublinie
ul. Graniczna 13/3, 20-010 Lublin
tel./fax (81) 532-62-56

Zarejestruj się na stronie http://www.europenjabdays.eu
http://www.eures.europa.eu

ZAPRASZAMY!


Widok zawartości stron Widok zawartości stron