Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Lato w OHP

Koniec roku szkolnego za pasem, a my w dalszym ciągu nie zwalniamy tempa i przygotowujemy kolejne (wydaje nam się atrakcyjne) przedsięwzięcia z których moglibyście skorzystać.

Wiosenno-letni okres to w życiu kulturalnym Środowiskowego Hufca Pracy w Łomży czas bardzo owocny we wszelkiego rodzaju atrakcje. Nasi uczestnicy tylko w maju wzięli udział w wielu konkursach i wyjściach kulturalno-oświatowych.

Konkursy fotograficzne, plastyczne oraz zawody sportowe, w których można zdobyć cenne nagrody to tylko przedsmak tego z czego można skorzystać będąc z nami.

Młodzież będąca uczestnikami ŚHP już dziś może pochwalić się wyprawą edukacyjną do Olsztyna i Malborka. Olsztyńskie planetarium zrobiło na uczestnikach ogromne wrażenie, a seans astronomiczny na pewno wielu z nas zapadł głęboko w pamięci. Duże emocje wzbudził również XIV wieczny zamek krzyżacki w  Malborku. Jego wyjątkowy, niepowtarzalny wygląd oraz ciekawą historię można by było podziwiać godzinami.

Wyjazd do Białegostoku, Teatr Dramatyczny, spektakl „Momo”. Tak, to kolejna atrakcja jaka spotkała uczestników łomżyńskiego hufca.

A co przed nami? Pielgrzymka na Jasną Górę, IV Festiwal Kultury Młodzieży OHP, ogniska, konkursy, zawody, koniec roku szkolnego i …. wakacje, a wakacje to atrakcje, a jak atrakcje to tylko ze Środowiskowym Hufcem Pracy w Łomży.
Przyjdź i skorzystaj. Serdecznie zapraszamy!


Autor artykułu: Łukasz Borawski – st. wychowawca ŚHP w Łomży.
Autor zdjęć: Barbara Kalinowska – uczestnik ŚHP w Łomży,
Dariusz Bandach – st. wychowawca ŚHP w Łomży. 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron