Czas wolny Czas wolny

 • 17.01.2017

  Ferie w mieście – pomysły na zimowy odpoczynek
  Ferie zimowe wolne od zajęć szkolnych to, zaraz po wakacjach, najbardziej wyczekiwany przez Was czas. Okazja do relaksu po ciężkiej pracy przez cały semestr oraz do nabrania energii do dalszej pracy.

 • 13.01.2017

  Jak zostałam królową lumpexu w Niemczech
  Magda Osmolińska hufiec pracy w Szczecinie ukończyła 10 lat temu. Uczyła się w szkole zawodowej na stanowisku sprzedawcy. Jako absolwentka zawodówki rozpoczęła kursy marketingu i sprzedaży oraz zarządzania własną firmą.

 • 02.01.2017

  Robię wiele rzeczy na raz. Wywiad z blogerką i uczestniczką hufca pracy
  Domena Wolf, a raczej Dominika Jarosz, to bardzo sympatyczna, młoda dziewczyna. Wśród rówieśników wyróżnia się niezwykłą jak na nastolatków pasją: uwielbia czytać książki. Ostatnio pisze też o nich na swoim blogu.

 • 29.12.2016

  Wampir energetyczny? Uciekaj ile sił w nogach!
  Gwarantuję Wam, że większość z nas jest ofiarami takich wampirów. Jeżeli po spotkaniu z niektórymi osobami czujemy się zmęczeni, osłabieni, nie mamy chęci do życia to znak, że zostaliśmy ofiarami wampirów energetycznych.

 • 10.11.2016

  Jaka jest współczesna młodzież? Zobacz naszą infografikę
  Z okazji Dnia Młodzieży, który przypada 10 listopada, postanowiliśmy poznać bliżej współczesną młodzież. Poznajcie ją z nami!

 • 18.10.2016

  Top 5 książek dla przyszłych fryzjerów
  Chcesz zostać fryzjerem, a może już uczysz się tego zawodu? Interesujesz się fryzjerstwem albo pielęgnacją włosów? Dziś chcielibyśmy zaproponować Wam książki o tej tematyce.

 • 05.10.2016

  Przestań być niewidzialny w tłumie
  Czy coś jest ze mną nie tak, że nie należę do najfajniejszej paczki w szkole? Co mają inni, czego nie mam ja? Jak to zrobić, żeby w nowej szkole znaleźć nowych znajomych? Jeśli chociaż raz zadałeś sobie takie pytanie, ten artykuł jest dla ciebie.

 • 30.09.2016

  Zostań świadomym dawcą szpiku
  Dla Ciebie to niewiele, a dla kogoś może oznaczać szansę na życie!

 • 14.09.2016

  Bezinteresowność – czy potrafisz pomóc?
  Jak w praktyce wygląda bezinteresowna pomoc? Czy nie uważasz, że w życiu każdego nastolatka powinno się znaleźć miejsce na bezinteresowną pomoc? Można to robić na różne sposoby – przez gest lub zachowania w stosunku do osób starszych, schorowanych czy dotkniętych biedą, przez wyjście z dziadkami po zakupy, przez pomoc koledze w odrabianiu w lekcji.

 • 12.09.2016

  Zacznij żyć w realu!
  Zasłyszany dialog między nastolatkiem i jego ciocią: - Jesteś aktywny? - Pewnie, że tak. Jak wszyscy. - Jak to możliwe, skoro są wakacje, a podwórka i boiska świecą pustkami? - Bo jestem aktywny online. Dodaję fotki, komentuję, czatuję, udzielam się na forach, gram w sieci. To mało?

 • 09.09.2016

  Dlaczego warto wsiąść na rower
  Nie od dziś wiadomo, że sport to zdrowie. A korzyści, jakie daje jazda na rowerze, jest dość sporo. Dlatego warto w związku z nowym rokiem szkolnym pomyśleć o zamianie autobusu czy samochodu rodziców na rower.

 • 07.09.2016

  Od marzeń do ich realizacji
  Wyobraź sobie piękny słoneczny poranek, w którym świat wygląda zupełnie inaczej niż dotychczas. Otwierasz oczy, jesteś wyspany i tryskasz dobrym humorem. Wszystko podąża w dobrym kierunku, a rzeczywistość nabiera coraz piękniejszych barw. Po jakimś czasie znajdujesz się w miejscu, o którym zawsze marzyłeś.

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13