Asset Publisher Asset Publisher

Giełda Pracy w Krakowie - 17.05.2017 r.

Małopolska Wojewódzka Komenda OHP zaprasza na Giełdę Pracy, która odbędzie się 17 maja 2017 r.

Praca dla dekarzy/blacharzy w Niemczech.

Zakres obowiązków:

  • krycie dachów płaskich i spadowych na terenie całych Niemiec

Wymagania:

  • dekarz, blacharz ze świadectwem czeladniczym lub bez świadectwa czeladniczego,
  • ale z co najmniej 2 letnim doświadczeniem zawodowym
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • prawo jazdy kat. B i samochód

Warunki zatrudnienia:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę na stałe na warunkach niemieckich
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dieta na delegację służbową
  • zakwaterowanie

Termin i miejsce:

17.05.2017 r. godz. 10:00
Kraków, Al. Słowackiego 44 II piętro

Ze względów organizacyjnych obowiązują zapisy w formie zgłoszenia telefonicznego pod nr tel. 12 631 19 29
w godz. 7.45-15.45 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej a.slysz@ohp.pl do dnia 12 maja 2017 r.

Zapraszamy!

Web Content Display Web Content Display