Asset Publisher Asset Publisher

Back

Masz wakacje? Dorób do kieszonkowego!

Za chwilę zabrzmi ostatni dzwonek szkolny i w końcu zaczniesz wakacje. Masz już pomysł, jak je spędzisz? Oddasz się błogiemu lenistwu? A może chciałbyś wykorzystać ten czas na rozwinięcie swoich zainteresowań, poznanie ciekawych ludzi i zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego, przy okazji dorabiając sobie do kieszonkowego? Jeśli TAK, sprawdź, co mamy do zaoferowania!


Ochotnicze Hufce Pracy od kilkudziesięciu lat pomagają młodym ludziom w kontynuowaniu nauki, a także w podejmowaniu pracy. Jesteśmy jedyną jednostką publiczną, która na tak dużą skalę wspiera młodzież w poszerzaniu wiedzy i zainteresowań oraz poszukiwaniu pracy. Jeśli podczas wakacji chciałbyś podjąć pracę, zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe i zarobić własne pieniądze, powinieneś wiedzieć, że Ochotnicze Hufce Pracy przygotowały specjalnie dla Ciebie ofertę w ramach akcji „Lato OHP”. Dzięki niej można wiele zyskać, a przekonują się o tym każdego roku tysiące młodych osób, które zdecydowały się wziąć w niej udział.

Jeśli masz od 16 do 25 lat, chcesz aktywnie spędzić czas i zarobić dodatkowe pieniądze – zgłoś się do nas! W czasie trwania akcji możesz skorzystać między innymi z ofert pracy sezonowej, spotkań rekrutacyjnych z pracodawcami, targów i giełd pracy wakacyjnej oraz warsztatów, które podniosą Twoje umiejętności niezbędne na rynku pracy.

Chcesz skorzystać z naszej oferty? Nic prostszego! Wystarczy, że uzupełnisz ankietę poszukującego pracy. Druk znajdziesz tutaj. Uzupełnisz go informacjami takimi jak: Twoje dane personalne, posiadane wykształcenie, doświadczenie zawodowe, kwalifikacje i umiejętności oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych.  Jest to bardzo ważne przy poszukiwaniu i rekrutacji pracowników.

Wypełnioną ankietę należy dostarczyć do jednej z jednostek OHP świadczącej usługi z zakresu pośrednictwa pracy - Młodzieżowego Biura Pracy (MBP), Młodzieżowego Centrum Kariery (MCK) lub Punktu Pośrednictwa Pracy (PPP).  Możesz też przyjść do najbliższej Ci jednostki i wszystko zrobić na miejscu.

W przypadku osób, które nie są pełnoletnie wymagana jest zgoda rodzica lub opiekuna prawnego na przetwarzanie danych osobowych.


Web Content Display Web Content Display