Asset Publisher Asset Publisher

Back

Nowe Perspektywy 2 w Ostrołęce

W ostrołęckim Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży zakończono rekrutację do projektu Nowe Perspektywy 2 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W ramach projektu, młodzież w wieku 15-24 lata, zostanie objęta kompleksowym wsparciem mającym na celu umożliwienie jej zdobycia umiejętności gwarantujących udany start życiowy.

16 września w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Ostrołęce odbyło się spotkanie młodzieży, która zakwalifikowała się do udziału w projekcie współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego „Nowe Perspektywy 2”. W czasie spotkania zostały omówione wszystkie rodzaje wsparcia, z których młodzi ludzie mogą skorzystać w ramach projektu.

Młodzież z zaangażowaniem i zainteresowaniem słuchała o możliwościach i szansach, jakie wiążą się z udziałem w projekcie. Podczas spotkania wywiązała się  dyskusja na temat możliwości nabycia nowych kwalifikacji zawodowych oraz nauki języka obcego. Wszyscy zastanawiali się, co tak naprawdę chcieliby robić w życiu zawodowym, bo jak sami  stwierdzili, teraz mają szansę zrealizować swoje plany. W Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Ostrołęce, ze wsparcia projektowego skorzysta 20 osób w wieku 18-24 lata, oraz 10 osób w wieku 15-17 lat.

Autor: Anna Małkowska – Polewacz – doradca zawodowy MCIZ w Ostrołęce
Zdjęcia: Aneta Glinka – lider Klubu Pracy w Ostrołęce


Web Content Display Web Content Display