Asset Publisher Asset Publisher

Back

„Praca bliżej Ciebie” – giełda pracy w MBP OHP w Olsztynie

14 października br. w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Olsztynie odbyła się giełda pracy. Spotkanie zorganizowane zostało we współpracy z Agencją Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. poszukującej pracowników na rynek holenderski i belgijski.

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej społeczności Covebo, obecnej w Holandii, Belgii, Polsce, Niemczech i na Węgrzech. Informacje o spotkaniu rozpowszechniono poprzez bezpośredni kontakt z potencjalnymi kandydatami zgłaszającymi się do MBP OHP w Olsztynie, wykorzystując lokalne media oraz regionalne portale internetowe. Agencja Zatrudnienia Covebo specjalizuje się w rekrutacjach, w branżach: produkcyjnej, budowlanej, logistycznej, metal i technika (spawacze, frezerzy, operatorzy CNC itp.). Oferuje pracę w młodym zespole, stwarza możliwość zdobycie nowych umiejętności, podniesienie kwalifikacji, zabezpiecza transport i zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz opiekę polskiego koordynatora.

Podczas spotkania przedstawiciel firmy przedstawił informacje o warunkach zatrudnienia, miejscach wykonywania pracy, sposobach jej wynagradzania, oraz zapoznał zainteresowanych z wymaganiami stawianymi przyszłym pracownikom. Oferta pracodawcy przyciągnęła młode osoby będące na początku drogi zawodowej, poszukujące swojego miejsca na europejskim rynku pracy.

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Olsztynie

Autor tekstu: Magda Płoskońska – pośrednik pacy

Autor zdjęć: Magda Płoskońska – pośrednik pracy WAMA_1 Przedstawiciel Agencji Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. przedstawia osobom poszukującym pracy ofertę zatrudnienia w Holandii i Belgii


Web Content Display Web Content Display