Asset Publisher Asset Publisher

Back

Przełamaliśmy się opłatkiem

Boże Narodzenie to szczególny czas, w którym wszyscy powinni się odwiedzać. Dlatego też młodzież Środowiskowego Hufca Pracy w Nowej Soli zaprosiła na Wigilię Zastępcę Komendanta Wojewódzkiego LWK OHP Pana Waldemara Starostę, pracodawców, dyrekcję szkoły, grono pedagogiczne i przedstawiciela miejscowego Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości. Młodzież pod opieką wychowawcy przygotowała inscenizację artystyczną, która wprowadziła nas w atmosferę świąt Bożego Narodzenia.

Zastępca Wojewódzkiego Komendanta OHP Waldemar Starosta, Komendant Środowiskowego Hufca Pracy - Beata Stankiewicz i dyrektor ZSP nr 3 - Agnieszka Kędzierska-Skórska złożyli wszystkim serdeczne życzenia. Następnie wszyscy podzielili się opłatkiem. W tej magicznej chwili zapomnieliśmy o problemach i waśniach. W tak miłej atmosferze zasiedliśmy do stołu, by skosztować tradycyjnych potraw wigilijnych przygotowanych przez kucharki i młodzież obywającą praktyki zawodowe w warsztatach gastronomicznych Środowiskowego Hufca Pracy w Nowej Soli.

 

Kilka zdjęć z imprezy:   Pamiątkowe zdjęcie uczestników ŚHP z Zastępcą Wojewódzkiego Komendanta OHP  Waldemarem Starostą      


Web Content Display Web Content Display