Asset Publisher Asset Publisher

Back

Targi Edukacyjne w Poświętnem

3 marca w Centrum Edukacyjno-Konferencyjnym w Poświętnem koło Płońska odbyły się Targi Edukacyjne pod hasłem „Wiedza i aktywność szansą na sukces".

3 marca w Centrum Edukacyjno-Konferencyjnym w Poświętnem koło Płońska, odbyły się Targi Edukacyjne pod hasłem „Wiedza i aktywność szansą na sukces".

Organizatorami przedsięwzięcia byli: Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku, Starostwo Powiatowe w Płońsku, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie - filia w Ciechanowie, Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Płońsku oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Ciechanowie.

Celem Targów była pomoc młodzieży szkół ponadgimnazjalnych w wyborze kierunku dalszego kształcenia, ułatwienie dostępu do możliwości i usług, jakie dają instytucje rynku pracy. Stworzenie możliwości zapoznania się z ofertą uczelni wyższych i szkół policealnych.

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Ciechanowie przedstawiło swoją bogatą ofertę skierowaną do młodzieży wchodzącej na rynek pracy. Doradcy zawodowi Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej Anna Perkowska, Ilona Trzcińska w trakcie Targów przeprowadziły warsztaty dla młodzieży kończącej edukacje pt. „Zawody Przyszłości".

Targi Edukacyjne wpisały się na stałę w kalendarz imprez edukacyjnych na terenie działania CEiPM w Ciechanowie.

Autor: Ilona Trzcińska – doradca zawodowy MCIZ

Zdjęcie: Anna Perkowska – doradca zawodowy MCIZ

 


Web Content Display Web Content Display