Asset Publisher Asset Publisher

Back

Top 5 książek dla przyszłych fryzjerów

Chcesz zostać fryzjerem, a może już uczysz się tego zawodu? Interesujesz się fryzjerstwem albo pielęgnacją włosów? Dziś chcielibyśmy zaproponować Wam książki o tej tematyce.

Fryzjerstwo damskie

Książka pokazuje wszystkie techniki pracy fryzjera oraz 25 fryzur krok-po-kroku. To doskonała pomoc w przygotowaniu do egzaminów praktycznych dla fryzjera, czeladnika i mistrza. W książce znajduje się: galeria fryzur, damskie fryzury krok-po-kroku, pielęgnacja, strzyżenie, rozjaśnianie, farbowanie, prostowanie, skręcanie, modelowanie, produkty, narzędzia, fryzury klasyczne, nowoczesne, awangardowe.

Fryzjerstwo męskie

Książka pokazuje techniki pracy we fryzjerstwie męskim oraz zasady pracy z klientem salonu. W książce znajduje się: zasady i techniki w męskim fryzjerstwie, galeria, męskie fryzury krok-po-kroku, pielęgnacja włosów, podziały, strzyżenie włosów i zarostu, rozjaśnianie, farbowanie, prostowanie, modelowanie, produkty, narzędzia, fryzury klasyczne, nowoczesne, awangardowe.

Jak dbać o włosy. Poradnik dla początkującej włosomaniaczki, Anna Kołomycew

Blogerka Anwen zdradza sekrety właściwego mycia i odżywiania różnych typów włosów, podpowiada, jak zaradzić powszechnym problemom z fryzurą, podaje przepisy na maski, płukanki, wcierki. Jeśli chcesz kompleksowo zadbać o swoje włosy i udzielać porad z tego zakresu także innym osobom, ten poradnik jest dla Ciebie.

Shortcut. Angielski w salonie fryzjerskim SUZI

Podręcznik przygotowuje do pracy w zawodzie fryzjer wykonywanej w języku angielskim. To propozycja dla wszystkich, którzy mogą obsługiwać klientów obcojęzycznych lub chcą pracować poza Polską.

Poradnik fryzjera Iwona Marhulets

Myślisz o otwarciu własnego salonu? Ta książka, zawierająca praktyczne wskazówki, będzie Twoim codziennym przewodnikiem w osiągnięciu sukcesu. Krok po kroku przedstawia nowoczesne standardy podejścia do klientów, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających z nich.

Miłej lektury i owocnej pracy!

Autor: Agnieszka Banasik


Web Content Display Web Content Display