Asset Publisher Asset Publisher

Back

VIII Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego Młodzieży OHP

W piotrkowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji 13 marca odbył się VIII Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego Młodzieży OHP o puchar Przewodniczącego Sejmiku Województwa Łódzkiego Marka Mazura.

Uroczystego otwarcia naszego ósmego już Wojewódzkiego Turnieju Tenisa Stołowego dokonali: pedagog Łódzkiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Łodzi - Anna Laskowska oraz komendant piotrkowskiego hufca – Sławomir Górecki. Młodzież rywalizowała w kategorii dziewcząt i chłopców. Drużynowo pierwsze miejsce zajął Hufiec Pracy w Rawie Mazowieckiej przed hufcami z Tomaszowa Mazowieckiego i Wieruszowa.

Wśród dziewcząt zwyciężyła niepokonana Marta Pachnik z Rawy Mazowieckiej, drugie miejsce zajęła Justyna Pusz z Tomaszowa Mazowieckiego, a trzecie – Beata Karbownik z Radomska.

Wśród chłopców niekwestionowanym mistrzem został niepokonany Przemysław Zwierz z Rawy Mazowieckiej, drugie miejsce zajął równie wielokrotnie utytułowany na naszych turniejach zawodnik - Wojciech Świeściak z Wieruszowa, zaś trzecia lokata przypadła Jakubowi Jarosowi z Łowicza. Najlepsza drużyna otrzymała puchar Przewodniczącego Sejmiku Województwa Łódzkiego Marka Mazura, druga – puchar ufundowany przez dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji Leszka Heinzla, a trzecia - statuetkę ufundowaną przez Wojewódzkiego Komendanta OHP Antoniego Urbanka. Ponadto reprezentacje, które znalazły się na wszystkich miejscach podium otrzymały medale od Przewodniczącego Sejmiku Województwa Łódzkiego. Każdy uczestnik zawodów otrzymał pamiątkowy medal ufundowany przez Wojewódzką Komendę OHP w Łodzi. Najlepsi zawodnicy otrzymali także nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim. Na uroczystym zakończeniu Turnieju swoją obecnością zaszczycili nas: przewodniczący Sejmiku Województwa Łódzkiego – Marek Mazur i dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim – Leszek Heinzel, którzy wręczyli zwycięskim drużynom i najlepszym zawodnikom turnieju - puchary, nagrody i medale. Kierujemy serdeczne podziękowania dla wszystkich fundatorów pucharów i nagród. Za rok zapraszamy na kolejne zawody do Piotrkowa.

Autor: Anna Górecka- wychowawca 5-2 HP

Zdjęcia: Mirosław Wojciechowski


Web Content Display Web Content Display