Asset Publisher Asset Publisher

Back

Wigilia w Lubuskiej WK

18 grudnia młodzież i pracownicy Lubuskiej WK OHP spotkali się na corocznej Wigilii Wojewódzkiej w Zielonej Górze

W spotkaniu wzięli udział: Wojewódzki Komendant OHP - Joanna Ejsmont, Zastępca Wojewódzkiego Komendanta OHP Waldemar Starosta,  duszpasterz Lubuskiej WK OHP - ks. Krzysztof Foryś, o. Maciej Olszewski, zaproszeni goście, pracownicy i karda LWK OHP oraz członkowie Wojewódzkiej Rady Młodzieży OHP.

Wszystkich zebranych powitała pani Komendant, życząc tego, by rok następny był jeszcze lepszy od poprzedniego. Dokonała też podsumowania działalności Lubuskiej WK OHP w minionym roku. W świąteczny nastrój, wprowadziły wszystkich Joanna Gryning  absolwentka Środowiskowego Hufca Pracy z  Nowej Soli, Oliwia Jodko i Amanda Murawska z Hufca Pracy w Krośnie Odrz. oraz Andżelika Sutocka  z ŚHP Nowej Soli śpiewając kolędy i świąteczne piosenki.

Po odczytaniu przez duszpasterza LWK OHP ks. Krzysztofa Forysia oraz o. Macieja Olszewskiego fragmentu Pisma Świętego, wszyscy przystąpili do tradycyjnego łamania się opłatkiem i składania życzeń. Następnie zasiedli do tradycyjnego wigilijnego posiłku.

Niespodzianką dla młodych samorządowców i młodzieży, która z zagazowaniem pomagała przygotować wigilię, była wizyta Mikołaja.  Niecodzienny gość wraz ze śnieżynkami wręczył młodzieży świąteczne paczki w zamian za wykonanie zadań specjalnie przygotowanych na tę okazję.

Spotkanie to było idealnym momentem na złożenie sobie życzeń.

 

Zdjęcie: Joanna Ejsmont - Wojewódzki Komendant OHP witała przybyłych gości


Web Content Display Web Content Display