Asset Publisher Asset Publisher

Back

Zakończenie projektu europejskiego

W Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Szczawnicy 02 lipca 2014r. odbyło się uroczyste zakończenie  projektu „Nowe Perspektywy 2”. Projekt był współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.  W projekcie udział wzięło 20 osób podzielonych  na dwie grupy  wiekowe .

Młodzież  w wieku 15-17 lat  –grupa A-  ćwiczyła umiejętność posługiwania się językiem angielskim, poznawała budowę i obsługę komputera, uczestniczyła w warsztatach z doradcą zawodowym, psychologiem. Dodatkowo osoby mające słabsze wyniki w nauce uczestniczyły  w zajęciach wyrównawczych przedmiotów szkolnych.Uczestnicy w wieku 18-25 lata – grupa B,  brali również udział  w kursie języka angielskiego, w kursie przedsiębiorczości, w  zajęciach z psychologiem, z doradcą zawodowym, w  szkoleniu komputerowym ECDL oraz w kursie zawodowym kelner-barman. Osiem osób uczestniczyło także w kursie prawa jazdy kat B.

Podczas spotkania, zastępca dyrektora Centrum Kształcenia – Henryk Węglarz  oraz koordynator projektu – Łukasz Hurkała podziękowali młodzieży za udział  w projekcie, za zaangażowanie i wytrwałość, życząc wiele pomyślności w życiu osobistym, zadowolenia i wytrwałości w poszukiwaniu pracy.Na zakończenie, wszyscy uczestnicy otrzymali zaświadczenia i certyfikaty potwierdzające nabyte kwalifikacje,  oraz gadżety i upominki  promujące Program Operacyjny Kapitał Ludzki.
 
Autor: Koordynator projektu Łukasz  Hurakała


Web Content Display Web Content Display