Asset Publisher Asset Publisher

Back

Zaproszenie: Radlińskie Targi Pracy i Edukacji

27 maja 2015 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie przy ul. Mariackiej 9 w godzinach 10:00 – 12:00 odbędą się Radlińskie Targi Pracy i Edukacji, którego organizatorami są Punkt Pośrednictwa Pracy OHP w Radlinie oraz Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP w Wodzisławiu Śląskim.

W programie targów: oferty pracy stałej z Powiatowego Urzędu Pracy, oferty pracy krótkoterminowej Punktów Pośrednictwa Pracy OHP, oferty pracy zagranicznej, oferty pracy lokalnych przedsiębiorców, oferty szkolenia kursowego, przekwalifikowania zawodowego oraz oferta edukacyjna. Dodatkowo odbędą się porady indywidualne i grupowe z zakresu doradztwa  zawodowego, które poprowadzi doradca zawodowy Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Pszowie oraz porady z zakresu pozyskiwania środków na założenie działalności gospodarczej.

Radlińskie Targi Pracy i Edukacji skierowane są do młodzieży uczącej się oraz osób bezrobotnych i poszukujących pracy.

Bliższych informacji w sprawie Targów można uzyskać pod nr tel. 32/ 454-92-14, e-mail: ppp.radlin@wp.pl lub osobiście w siedzibie PPP OHP, ul. Rymera 15, 44-310 Radlin, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:45 do 15:45.


Web Content Display Web Content Display