Asset Publisher Asset Publisher

Back

Zaproszenie: Targi Edukacji i Pracy w Pyrzycach

Zachodniopomorska Wojewódzka Komenda OHP w Szczecinie i Młodzieżowe Centrum Kariery w Pyrzycach zapraszają do wzięcia udziału w Targach Edukacji i Pracy, które odbędą się 8 kwietnia 2015 roku (środa) w godzinach od 10:00 do 13:00 w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pyrzycach.

Targi Edukacji i Pracy są przedsięwzięciem mającym na celu promocję oferty: edukacyjnej szkół i uczelni oraz lokalnych przedsiębiorców i firm.

W czasie Targów istnieje możliwość zaprezentowania swoich produktów i usług oraz przedstawienia swojej oferty  szerokiemu gronu osób i instytucji, co ma niebagatelne znaczenie w kreowaniu wizerunku firmy, pozyskiwaniu ewentualnych klientów, kontrahentów i  nowych pracowników.

Do udziału w Targach zapraszamy szkoły i uczelnie, pracodawców, instytucje i organizacje wspierające osoby bezrobotne i poszukujące pracy, niepełnosprawnych i młodzież, a także instytucje zajmujące się problematyką przedsiębiorczości, nadzoru  i kontroli przestrzegania prawa pracy, ubezpieczeń społecznych  itp. Wierzymy, że poprzez wspólne działanie pomożemy mieszkańcom powiatu pyrzyckiego w wyborze właściwej ścieżki edukacyjnej  i zawodowej, a pracodawcom w wypromowaniu  swoich firm oraz zaspokojeniu  potrzeb kadrowych.

Szczegółowe informacje można uzyskać  w Młodzieżowym Centrum Kariery pod numerem telefonu  91 887 41 03 lub osobiście w siedzibie MCK - Plac Wolności 3 w Pyrzycach.

Jednocześnie prosimy o potwierdzenie udziału w przedsięwzięciu do dnia 1 kwietnia 2015 r.

Autor: Joanna Głogowska Dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Szczecinie


Web Content Display Web Content Display