Asset Publisher Asset Publisher

5 sposobów na Święta bez spiny

Lubisz Święta Bożego Narodzenia, ale czasem masz dość tych wszystkich przygotowań i rodzinnych spotkań? Mamy dla ciebie 5 pomysłów na to, jak spędzić Święta bez spiny.

Praca dorywcza przed Świętami

Okres przedświąteczny to nie tylko ubieranie choinki, kupowanie prezentów i robienie zakupów. To również doskonała okazja do zarobienia dodatkowych pieniędzy i podreperowania domowego budżetu.

Co można osiągnąć dzięki pasji?

Grzegorz Strambowski, absolwent Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Tczewie, to utytułowany sportowiec i skromny chłopak, lubiący pomagać innym. Zapraszamy na inspirujący wywiad!

Wady i zalety zawodów artystycznych

Każdy z nas jest w jakiejś mierze artystą. Tylko niektórzy jednak osiągają pewien stopień profesjonalizmu (i samozaparcia), który pozwala im być artystą zawodowym.

Efektywe zarządzanie czasem

Zarządzanie czasem, a dokładniej zarządzanie sobą w czasie, to nie tylko codzienna organizacja. Jest to sposób na realizację własnych celów. Jeśli chcesz, aby twoje marzenia się spełniły, oto kilka...

5 pomysłów na mikołajkowe prezenty

Najpierw Mikołajki, niedługo Boże Narodzenie. Zapewne zastanawiasz się, czym w tym roku obdarować swoich najbliższych. Oto kilka inspirujących propozycji.

Esperanto, czyli język międzynarodowy

Czy wiesz, że esperanto to pierwszy i jedyny na świecie sztuczny język stworzony w XIX wieku przez Ludwika Zamenhofa?

Targi Edukacji i Pracy „Zawodowy start” w Toruniu - 7.12.2018 r.

Młodzieżowe Biuro Pracy OHP w Toruniu i Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Toruniu zapraszają na Targi Edukacji i Pracy „Zawodowy start”, które odbędą się 7 grudnia 2018 r.

Targi Edukacji i Pracy „Dobry start na rynku pracy” w Grubnie - 13.12.2018 r.

Młodzieżowe Centrum Kariery w Chełmnie zaprasza na Targi Edukacji i Pracy „Dobry start na rynku pracy”, które odbędą się 13 grudnia 2018 r.

Giełda Pracy w Brzegu Dolnym - 10.12.2018 r.

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Brzegu Dolnym zaprasza na Giełdę Pracy, która odbędzie się 10 grudnia 2018 r.

Mogę wszystko! (Jeśli chcę!)

Paweł – zwyczajny nastolatek, pogodny, uśmiechnięty, koleżeński… Życie nas uczy, że pozory mylą. Tak było również w przypadku tego piętnastolatka.

Mikołajkowe Targi Edukacji i Pracy w Tarnowie - 04.12.2018 r.

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Tarnowie zaprasza na Mikołajkowe Targi Edukacji i Pracy, które odbędą się 4 grudnia 2018 r.

Zimowe Targi Edukacji i Pracy w Pińczowie - 05.12.2018 r.

Świętokrzyska Wojewódzka Komenda OHP w Kielcach i Młodzieżowe Centrum Kariery w Pińczowie zapraszają na Zimowe Targi Edukacji i Pracy, które dobędą się 5 grudnia 2018r.

Targi Edukacji i Pracy w Nakle - 28.11.2018 r.

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Nakle nad Notecią zaprasza na Targi Edukacji i Pracy, które odbędą się 28 listopada 2018 r.

VIII Mikołajkowe Targi Edukacji i Pracy w Świeciu - 4.12.2018 r.

Młodzieżowe Centrum Kariery w Świeciu zaprasza na VIII Mikołajkowe Targi Edukacji i Pracy, które odbędą się 4 grudnia 2018 r.

Sposób na zarobek w trakcie nauki? Praca w weekendy!

Okres nauki to dla wielu młodych ludzi czas wytężonej pracy. Może to być jednak także okres zdobywania pierwszych doświadczeń zawodowych.

Top 10 pozornie łatwych pytań na rozmowie kwalifikacyjnej-cz.II

Zastanawiasz się, jakie pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej padają najczęściej i jak na nie odpowiedzieć, aby wywrzeć najlepsze wrażenie?

Gielda Pracy w Bielawie - 29.11.2018 r.

Punkt Pośrednictwa Pracy OHP oraz Młodzieżowe Centrum Kariery OHP zapraszają na Giełdę Pracy, która odbędzie się 29 listopada 2018 r.

Giełda Pracy we Wrocławiu - 23.11.-2018 r.

Młodzieżowe Biuro Pracy OHP we Wrocławiu zaprasza na Giełdę Pracy, która odbędzie się 23 listopada 2018 r.

Targi Edukacji i Pracy w Jędrzejowie - 29.11.2018 r.

Świętokrzyska Wojewódzka Komenda OHP oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Kielcach zapraszają na Targi Edukacji i Pracy, które odbędą się 29 listopada 2018 r.

Web Content Display Web Content Display