Im się udało Im się udało

 • 10.12.2014

  Udział w projekcie to nie tylko zdobycie „papierka”…
  Realizacja projektów szkoleniowo-aktywizacyjnych, współfinansowanych przez Europejski Fundusz Społeczny często postrzegana jest, jako bezefektywne zbieranie „papierków" - zdobywanie kwalifikacji mimo braku szans na zatrudnienie. Czy jest tak w rzeczywistości?

 • 09.12.2014

  Sukces uczestniczki z ŚHP Nowa Sól
  "Bezimienne bohaterki - losy Matek Sybiraczek" to tytuł IV edycji wojewódzkiego konkursu, w którym wyróżnienie zdobyła Kamila Świerniak – uczestniczka Środowiskowego Hufca Pracy w Nowej Soli.

 • 20.11.2014

  Czas na zawodowców
  Wywiad z Katarzyną Golonko, absolwentką Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Wasilkowie, uczestniczką projektu „Równi na rynku pracy - kompleksowy program wsparcia osób niepracujących”

 • 21.10.2014

  Trzymamy kciuki za Bartosza
  Realizacja Projektu „Nowe Perspektywy 2” zakończyła się w jednostce OHP w Puławach w czerwcu 2014 roku. Była to druga edycja ogólnopolskiego przedsięwzięcia realizowanego przez Ochotnicze Hufce Pracy w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Grupa projektowa w Puławach liczyła 10 osób.

 • 21.10.2014

  W życiu liczy się pasja
  Wywiad z braćmi Milcz, uczestnikami Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Wasilkowie

 • 20.10.2014

  Czemu pasja nie przynosi sukcesów zawodowych ?
  Do doradcy zawodowego zgłaszają się klienci z problemami zawodowymi. Najczęściej rozpoznaje się u nich braki w zakresie wykształceni, bądź umiejętności poszukiwania pracy i w tym obszarze niesiemy im pomoc. Zdarza się, że nasz petent ma wiele zalet, a i tak nie może zaistnieć na rynku pracy. Wśród klientów MCK Szczytno znalazł się człowiek, którego osiągnięcia powinny wynieść go na piedestał, dać szansę rozwoju zawodowego, a jednak tak się nie stało. Dlaczego ?

 • 15.10.2014

  Oceń swoje możliwości w Giżyckim MCK

 • 15.10.2014

  Perypetie matki prowincjonalnej w MCK OHP Ełk

 • 10.10.2014

  SUMO – moja pasja
  Ludzie postrzegają pasję jako cel w życiu do którego dążą i starają się być w tym doskonali. Dla Sebastiana Alcera wielką pasją, którą pielęgnuje ciężko pracując na treningach jest sumo. Sebastian na Mistrzostwach Świata w Sumo odbywających się na Tajwanie, wywalczył brąz.

 • 11.09.2014

  Piłka nożna - moja pasja
  Hobby może pełnić różną rolę w życiu. Dla jednych jest ono przyjemnością, którą zajmują się sporadycznie, dla innych jest pasją, w którą angażują większość swojego wolnego czasu. Warto znaleźć czas na swoje zainteresowania.

 • 11.07.2014

  Zawody przyszłości
  Jakie zawody będą popularne i poszukiwane za kilka lat? Czy tylko osoby wybierające kierunki ścisłe będą miały szansę na pracę? Jak będzie wyglądała sytuacja humanistów na rynku pracy za kilka lat?

 • 01.04.2014

  Modelka –wymarzony zawód?
  Nowy Jork, Paryż, Tokio, pokazy najsłynniejszych projektantów, okładki magazynów mody, miliony dolarów i uwielbienie świata. Wiele młodych dziewczyn marzy o byciu modelką. Jest to w ich mniemaniu fantastyczne zajęcie i dobrze płatna kariera. Nie jest konieczne konkretne wykształcenie, a jedynie odpowiednia prezencja.