Im się udało Im się udało

 • 25.09.2013

  Przepis na sukces? Pracuj z sercem!
  Justyna Magielnicka – absolwentka OHP 7-31 Hufca Pracy w Grodzisku Mazowieckim. Fryzjerka, właścicielka własnego salonu i pasjonatka pracy. Zdanie, które najczęściej powtarza brzmi: „Jeśli coś robisz, rób to dobrze”.

 • 10.09.2013

  Pasję mam we krwi
  Damian Staszewski - wesoły chłopak o łagodnym usposobieniu i optymistycznym podejściu do życia. Zeszłoroczny absolwent wyszkowskiej jednostki 7 – 3 ŚHP-DK. Kucharz, fryzjer, artysta z zamiłowania i człowiek, który nigdy się nie poddaje.

 • 10.09.2013

  Wystarczy chcieć
  Bogusława Zaperta – lat 28, absolwentka OHP w Mińsku Mazowieckim. Gdy w 1999 r. trafiła Hufca Pracy nikt się nie spodziewał, że z tej zbuntowanej młodej osoby wyrośnie tak silna, rozsądna, pełna energii kobieta. Dziś skończyła studia, planuje pomagać młodzieży i marzy o założeniu rodzinnego domu dziecka. Jak twierdzi kadra 7-19 HP, z którą ich absolwentka stale utrzymuje kontakt: „Jeśli Boguśka sobie coś postanowi, na pewno to osiągnie”

 • 02.09.2013

  Skromność i pracowitość kluczem do sukcesu
  Niepozorny, skromny niczym nie wyróżniający się spośród innych uczniów chłopak – oczywiście to na pierwszy rzut oka, bo w głębi duszy to osoba pełna pasji i z pomysłem na własne życie. Osoba realizująca swoje cele z pełną świadomością i wytrwałością.

 • 02.09.2013

  OHP – szansa na dobry start
  Wywiad z byłym beneficjentem projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy” – Bartoszem Karpińskim, uczniem IV klasy Technikum Gastronomicznego w Myśliborzu.

 • 02.09.2013

  A nasz Czesław tańczy
  W szkolnej ławce wygląda zupełnie niepozornie. Spośród innych uczniów nie wyróżnia się niczym szczególnym. Ale kiedy staje na parkiecie, twarzą w twarz ze swoją partnerką, jest już kimś innym. Inny strój, fryzura, mocno wyprostowana sylwetka. I ten błysk w oku.

 • 31.01.2018

  O tym jak Mirek osiągnął sukces
  Mirek na pierwszy rzut oka to niepozorny 20-latek z małej lubuskiej wsi. Jednak szybko można się przekonać, że to pozytywnie nastawiony do życia mężczyzna. Choć jego droga nie zawsze była łatwa, to uśmiech nigdy nie znika z jego twarzy. Dwa lata po ukończeniu gimnazjum, bardzo miło wspomina lata spędzone w Hufcu Pracy i chętnie opowiada o swoich planach na przyszłość.