Przydatne wskazówki Przydatne wskazówki

 • 26.11.2014

  Jak dobrze wyglądać na interview?
  Kiedy na rozmowie kwalifikacyjnej idealnie sprawdzi się żółta marynarka? Gdzie garnitur będzie nazbyt elegancki? Dlaczego warto wyglądać jak polityk? Czy tatuaż może zaprzepaścić szansę na dobrą pracę? Poznaj odpowiedzi na te pytania, a dzięki temu unikniesz kompromitacji i zapewnisz sobie rekrutacyjny sukces.

 • 25.11.2014

  Zawody przyszłości
  Kim będę gdy dorosnę? Takie pytanie zadaje sobie niejedno dziecko już od najmłodszych lat życia. Czas na ponowne, realne zadanie sobie tego pytania przychodzi najczęściej przy wyborze szkoły średniej lub u jej progu. Wtedy właśnie młody człowiek podejmuje ważne decyzje dotyczące ścieżki kariery zawodowej, które rzutują na jego przyszłe życie. Odpowiedz na tak zadawane pytania nie jest łatwa, szczególnie jeśli uwzględnimy specyfikę obecnego dynamicznego rynku pracy.

 • 22.10.2014

  Oko w oko z rekruterem
  Dostałeś zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną i zastanawiasz się, co teraz? Największy błąd, jaki mógłbyś popełnić, to bycie nieprzygotowanym. Interview nie jest przyjacielskim spotkaniem z kolegą. To rozmowa, która ma na celu poznanie Ciebie i weryfikację Twoich kompetencji i umiejętności.

 • 15.09.2014

  Decydujące starcie. Rozmowa kwalifikacyjna w pytaniach i odpowiedziach.
  Na temat rozmowy kwalifikacyjnej napisano już wiele. Dzisiaj przedstawiamy Wam odpowiedzi na pytania, które najczęściej nurtują kandydatów do pracy, zwłaszcza tych początkujących.

 • 14.07.2014

  Jak hobby zmienić w zawód?
  Jesteś pasjonatem „czegoś”. Spędzasz wiele godzin na wykonywaniu tych czynności i sprawia Ci to przyjemność. Posiadasz ciekawe hobby, którym chciałbyś się podzielić z innymi. A może myślisz o przekształceniu swojego hobby w zawód i chciałbyś na nim zarabiać? Jeśli tak jest powinieneś wiedzieć jakie podjąć kroki, by odnieść sukces.

 • 09.07.2014

  „Wykorzystanie czasu podczas wakacji”
  Czas wakacji zbliża się szybkim krokiem i choć pewnie większość młodych ludzi podjęła już najważniejsze decyzje dotyczące planowania tego czasu, to na pewno warto podjąć refleksję nad tym, jak najlepiej ten okres wykorzystać.

 • 28.05.2014

  Wakacyjna gotówka
  Przeglądasz wakacyjne ogłoszenia na portalach internetowych. Znajdujesz ciekawą ofertę pracy sezonowej. Myślisz „Super! Warto zarobić pierwsze pieniądze.” Wiesz, że Twoje zgłoszenie to początek starań?

 • 06.03.2014

  Cyberprzemoc
  Cyberprzemoc czyli przemoc w Internecie coraz częściej stanowi zagrożenie dla użytkowników sieci. Pojawiła się na początku XX wieku i jej siła nieustannie rośnie. Może dotknąć każdego użytkownika Internetu bez względu na wiek, wykształcenie, zawód czy posiadane umiejętności. Jak zatem się ustrzec ? Co należy wiedzieć, by nie paść ofiarą stalkerów?

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10