Przydatne wskazówki Przydatne wskazówki

 • 22.10.2014

  Oko w oko z rekruterem
  Dostałeś zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną i zastanawiasz się, co teraz? Największy błąd, jaki mógłbyś popełnić, to bycie nieprzygotowanym. Interview nie jest przyjacielskim spotkaniem z kolegą. To rozmowa, która ma na celu poznanie Ciebie i weryfikację Twoich kompetencji i umiejętności.

 • 15.09.2014

  Decydujące starcie. Rozmowa kwalifikacyjna w pytaniach i odpowiedziach.
  Na temat rozmowy kwalifikacyjnej napisano już wiele. Dzisiaj przedstawiamy Wam odpowiedzi na pytania, które najczęściej nurtują kandydatów do pracy, zwłaszcza tych początkujących.

 • 14.07.2014

  Jak hobby zmienić w zawód?
  Jesteś pasjonatem „czegoś”. Spędzasz wiele godzin na wykonywaniu tych czynności i sprawia Ci to przyjemność. Posiadasz ciekawe hobby, którym chciałbyś się podzielić z innymi. A może myślisz o przekształceniu swojego hobby w zawód i chciałbyś na nim zarabiać? Jeśli tak jest powinieneś wiedzieć jakie podjąć kroki, by odnieść sukces.

 • 09.07.2014

  „Wykorzystanie czasu podczas wakacji”
  Czas wakacji zbliża się szybkim krokiem i choć pewnie większość młodych ludzi podjęła już najważniejsze decyzje dotyczące planowania tego czasu, to na pewno warto podjąć refleksję nad tym, jak najlepiej ten okres wykorzystać.

 • 28.05.2014

  Wakacyjna gotówka
  Przeglądasz wakacyjne ogłoszenia na portalach internetowych. Znajdujesz ciekawą ofertę pracy sezonowej. Myślisz „Super! Warto zarobić pierwsze pieniądze.” Wiesz, że Twoje zgłoszenie to początek starań?

 • 06.03.2014

  Cyberprzemoc
  Cyberprzemoc czyli przemoc w Internecie coraz częściej stanowi zagrożenie dla użytkowników sieci. Pojawiła się na początku XX wieku i jej siła nieustannie rośnie. Może dotknąć każdego użytkownika Internetu bez względu na wiek, wykształcenie, zawód czy posiadane umiejętności. Jak zatem się ustrzec ? Co należy wiedzieć, by nie paść ofiarą stalkerów?

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10