Публикатор Публикатор

Назад

Bezpłatne szkolenia w Wodzisławiu Śląskim

Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP zaprasza na bezpłatne szkolenia skierowane do osób w wieku od 18 do 24 lat, niepracujących, nieuczących się i poszukujących pracy.

W OSZ będą realizowane szkolenia zawodowe:

  • „Magazynier-sprzedawca z obsługą wózka jezdniowego z bezpieczną wymianą butli gazowej oraz modułem kasy fiskalnej", który będzie trwał 100 godzin dydaktycznych, w tym 67 godzin obsługi wózka widłowego i 10 godzin zajęć praktycznych na kasie fiskalnej. Po zakończanym szkolenia można uzyskać uprawnienia do obsługi kasy fiskalnej i obsługi wózka widłowego, oraz uprawnienia II WJO Urzędu Dozoru Technicznego. Dodatkowo uczestnicy kursu będą mieli możliwość wyrobienia książeczki sanitarno-epidemiologicznej.
  • „Operator obrabiarek CNC", który będzie obejmował 150 godzin dydaktycznych w tym 100 godzin zajęć praktycznych na maszynach starowanych numerycznie, takich jak: frezarka lub tokarka. Kurs pozwala zdobyć uniwersalne kwalifikacje zawodowe.

W każdym kursie weźmie udział od 7 do 13 osób, które dodatkowo odbędą spotkanie z doradcą zawodowym z Młodzieżowego Centrum Kariery w Pszowie oraz spotkanie z pośrednikiem pracy z powiatu wodzisławskiego.

 

W trakcie kursu uczestnicy otrzymują bezpłatnie:

  • materiały dydaktyczne,
  • wyżywienie w postaci II dania obiadowego,
  • częściowy zwrot kosztów dojazdu np. biletów;
  • po zakończeniu szkolenia zaświadczenie MEN,
  • uprawnienia kwalifikacyjne.

 

Kontakt:

Szczegółowych informacji udziela:  OSZ OHP,  Wodzisław Śląski, os. 1 Maja 16 A (budynek Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli, III piętro, pokój 303)

nr tel. 32 729 32 00, e-mail: osz.wodzislaw@wp.pl

 

Zapraszamy!

 


Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента