Публикатор Публикатор

Назад

Nabór na kursy w Wodzisławiu Śląskim

Elektryk, spawacz, magazynier... a może operator obrabiarek CNC? Zapoznaj się z ofertą kursów zawodowych zaplanowanych do realizacji przez OSZ OHP w Wodzisławiu Śląskim!

OSZ w Wodzisławiu Śląskim proponuje następujące kursy:

• „Spawacz metodą MAG”
Kurs obejmuje 145 godzin dydaktycznych, w tym 120 godzin praktycznych. Do udziału zapraszamy osoby w wieku od 18 do 24 lat, nieaktywne zawodowo i poszukujące pracy. Po pozytywnie zaliczonym egzaminie uczestnicy uzyskają książeczkę spawacza wydawaną przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach.
• „Operator obrabiarek CNC”
Kurs obejmuje 150 godzin dydaktycznych, w tym 100 godzin praktycznych. Do udziału zapraszamy osoby w wieku od 18 do 24 lat, nieaktywne zawodowo i poszukujące pracy. Zajęcia będą odbywać się w OSZ OHP w Wodzisławiu Śląskim.
• „Magazynier – sprzedawca z obsługą wózka jezdniowego z bezpieczną wymianą butli gazowej oraz modułem kasy fiskalnej”
Kurs obejmuje 100 godzin dydaktycznych, w tym 67 godzin będzie obejmowało zakres obsługi wózka jezdniowego. Do udziału zapraszamy osoby w wieku od 18 do 24 lat, nieaktywne zawodowo i poszukujące pracy. Aby zwiększyć szanse na znalezienie zatrudnienia kursanci dodatkowo wyrabiają książeczkę sanepidowską, która uprawnia do pracy w handlu i przemyśle spożywczym. Kurs zakończy się egzaminem państwowym II WJO Dozoru Technicznego.
• „Elektryk z uprawnieniami SEP do 1 kV”
Kurs obejmuje 50 godzin dydaktycznych. Do udziału zapraszamy osoby w wieku od 18 do 24 lat, nieaktywne zawodowo i poszukujące pracy. Kurs zakończy się egzaminem państwowym SEP.

Zainteresowani proszeni są o kontakt: OSZ OHP, os. 1 Maja 16 A, 44-304 Wodzisław Śl. (budynek Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli, III piętro, pokój 303 i 304) od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:45 do 15:45.
Nr tel.
32/ 729-32-00, e-mail: osz.wodzislaw@wp.pl


Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента