Публикатор Публикатор

Назад

Obudź swój potencjał na Śląsku!

Jesteś osobą która nadal poszukuje swojego miejsca na rynku pracy, jest otwarta na rozwój, chciałaby się szkolić za darmo i pochodzi z województwa śląskiego?

Jednostki Śląskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Katowicach w ramach projektu „Obudź swój potencjał – EFS” oferują bezpłatne kursy, po których organizowane będą staże zawodowe.

Masz od 18 do 24 lat (w chwili przystąpienia do projektu uczestnik musi mieć ukończony 18 rok życia i jednocześnie nie mieć ukończonego 25 roku życia)?

Nie jesteś zarejestrowany/a w urzędzie pracy?

Nie uczęszczasz już do szkoły lub na studia?

Nie masz kwalifikacji zawodowych, albo posiadasz kwalifikacje zawodowe nieadekwatne do potrzeb rynku pracy?

Nie możesz znaleźć zatrudnienia?

Jeżeli odpowiedź na te pytania brzmi „tak”, to zgłoś się do nas!

Zainteresowany? A może zainteresowana?  Przeczytaj więc co jeszcze możesz zyskać, bo ciekawy kurs i staż to dopiero początek.

Jeżeli jeszcze nie wiesz jaką obrać drogę rozwoju zawodowego, bez obaw - diagnoza predyspozycji zawodowych pozwali na dopasowanie Twoich umiejętności do potrzeb rynku pracy i umożliwi również trafny dobór pozostałych rodzajów wsparcia oferowanych w ramach projektu „Obudź swój potencjał – EFS”. Zgodnie z profesjonalnie opracowanym profilem, będziesz uzupełniać lub zdobywać umiejętności i kwalifikacje niezbędne do otrzymania zatrudnienia. Przed Tobą otwierają się również możliwości skorzystania m.in. z: kursów językowych, kursów komputerowych (ECDL), kursów prawa jazdy kat. B oraz kursów przedsiębiorczości.
Osoby będące w projekcie „Obudź swój potencjał – EFS” wezmą udział nie tylko w szkoleniach i kursach zawodowych, ale i warsztatach z doradcami zawodowymi których tematyką będzie problematyka rynku pracy.

Mało?

W ramach projektu dla jego uczestników przewidziano także inne formy wsparcia takie jak: stypendia szkoleniowe dla każdego uczestnika, który pomyślnie ukończy kurs zawodowy, stypendia stażowe wypłacane każdemu uczestnikowi co miesiąc przez okres trwania stażu (3 miesiące), ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenie zdrowotne na czas trwania projektu, dofinansowanie dojazdów na zajęcia oraz wyżywienie w dniach trwania zajęć przewidzianych w projekcie.

Jednostki zaangażowane do projektu zlokalizowane są w Katowicach,  Będzinie, Jaworznie, Wodzisławiu Śląskim, Radzionkowie, Radlinie, Bielsku – Białej, Węgierskiej Górce, Cieszynie, Częstochowie i Myszkowie.

Nie czekaj aż inni Cię wyprzedzą - zgłoś się do nas by poznać szczegóły!

CEiPM w Katowicach, Plac Grunwaldzki 8-10
Tel.: (32) 209 08 59, E-mail: mbp.katowice@wp.pl

CEiPM w Bielsku – Białej, ul. Kosynierów 20
Tel.: (33) 822 04 34 lub (33) 822 15 25, E-mail: ohp_bielsko@poczta.onet.pl

CEiPM w Częstochowie, Al. Niepodległości 20/22
Tel.: (34) 363 30 58, E-mail: ceip_czestochowa@interia.pl


Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента