Публикатор Публикатор

Назад

Oferta na ferie w Starachowicach

Niebawem w naszym województwie rozpoczną się ferie zimowe. Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Starachowicach przygotował bogatą ofertę zajęć dla młodzieży z ośrodka i środowiska lokalnego. Akcja zima w OSiW odbędzie się w pierwszym tygodniu ferii.

W poniedziałek nasi wychowankowie wyjadą do Geoparku w Kielcach. W kolejnym dniu wraz z grupą ze skarżyskiego Hufca Pracy obejrzą polską produkcję „Carte Blanche" w lokalnym kinie Helios. Spotkanie integracyjne odbędzie się przy ognisku, na terenie naszej placówki.

Kolejnym punktem w drugim dniu ferii jest konkurs fotograficzny „Pejzaż". Do udziału zapraszamy również młodzież ze środowiska lokalnego. Prezentacja wykonanych zdjęć plenerowych odbędzie się w naszej świetlicy. Środa będzie dniem rozgrywek sportowych. Wychowankowie OSiW wybiorą się na kręgielnię, gdzie odbędą się zawody „mistrz gry w kręgle OSiW". Na lekcję muzealną do Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach młodzież naszego OSiW uda się w czwartek. Uczestnicy będą mieli okazję rozwinąć zdolności manualne i stworzyć własne naczynia ceramiczne. Dla miłośników sztuki filmowej zorganizujemy kino na małym ekranie. Ostatni dzień ferii to wyjazd na lodowisko, gdzie czas spędzimy wspólnie z kolegami ze skarżyskiego hufca.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w Akcji Zima z OHP

Autor: Renata Giemza-Nicpoń - wychowawca OSiW


Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента