Публикатор Публикатор

Назад

OSZ Włocławek ma nową bazę szkoleniową

Miło nam poinformować, iż udało się nam otworzyć kolejną bazę szkoleniową, tym razem w Bydgoszczy. Zajęcia będą odbywały się zarówno w systemie tygodniowym, jak i w weekendy.

Ośrodek Szkolenia Zawodowego Włocławek swoją działalnością obejmie Bydgoszcz  i okolice, co ułatwi zdobywanie uprawnień osobom, których nie było stać na dojazd do Ośrodka we Włocławku. Szkolenia odbywać się będą nie tylko w systemie tygodniowym, gdyż rozszerzamy zakres naszych działań o kursy weekendowe. Mamy nadzieję, że takie rozwiązanie przyczyni się do  zwiększenia liczebności przeprowadzanych kursów na operatorów maszyn ciężkich i drogowych oraz sprzętu lekkiego, jak również przyczyni się do jeszcze większego rozreklamowania naszych szkoleń na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, stwarzając konkurencję dla innych firm szkoleniowych poprzez zagwarantowanie wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.

Podejmującym naukę w  naszej  bazie w Bydgoszczy kursantom oferujemy całą gamę   szkoleń organizowanych przez naszą jednostkę macierzystą. Nowoczesna sala dydaktyczna jest bogato wyposażona w pomoce naukowe służące do nauki zawodu na wykwalifikowanego operatora sprzętu i na operatora maszyn budowlano- drogowych. Fachowa i kompetentna kadra wymaga, ale potrafi nauczyć. Przygotowywani, przez naszych instruktorów, do Egzaminu Państwowego kursanci osiągają niemalże 100% zdawalność.


Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента