Публикатор Публикатор

Назад

Piłka w grze

Już po raz dziewiąty w gościnnych obiektach międzyrzeckiego MOSiW spotkały się piłkarskie reprezentacje wszystkich lubuskich jednostek organizacyjnych OHP.

Uroczystego otwarcia IX Wojewódzkiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej OHP dokonali w imieniu Wojewódzkiej Komendant OHP Joanny Ejsmont starszy specjalista ds. wychowania, kultury i sportu LWK Wioletta Wilińska i gospodarz imprezy, kierownik OSiW w Międzyrzeczu Adam Durajczyk.

Po rozegraniu kilkunastu meczów eliminacyjnych została wyłoniona czwórka drużyn walczących o najwyższe podium. Najlepszymi w tegorocznym turnieju okazali się chłopcy z Hufca Pracy w Krośnie Odrzańskim, którzy w finale pokonali drużynę z Lubska. Trzecie miejsce przypadło zespołowi z Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Międzyrzeczu, który dopiero rzutami karnymi pokonał ekipę Świebodzina. Sportowa rywalizacja z roku na rok jest na coraz lepszym poziomie. Przyniosła wiele emocji i wrażeń nie tylko walczącym na boisku zawodnikom, ale także licznie zgromadzonym na trybunach kibicom.

Czołowe zespoły zostały uhonorowane pucharami ufundowanymi przez Lubuską Wojewódzką Komendę oraz władze miejskie Międzyrzecza. Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju otrzymały dyplomy. Wręczono także kilka nagród indywidualnych. Najlepszym strzelcem zawodów został Bartosz Woźniak z Krosna Odrzańskiego, najlepszym bramkarzem Piotr Owsiany z Lubska, a zaszczytne miano najlepszego zawodnika turnieju przypadło w udziale Adamowi Kamińskiemu ze Strzelec Krajeńskich. Warto podkreślić, że nagrody pozyskano dzięki staraniom Lubuskiej Wojewódzkiej Komendy i wsparciu firmy Hurtownia Sportowa Net z Zielonej Góry.

Zdjęcie: Zwycięzcy z Krosna Odrzańskiego


Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента