Публикатор Публикатор

Назад

Pośrednictwo pracy w Tomaszowie Mazowieckim

20.02.2015 r. w Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Tomaszowie Mazowieckim w ramach projektu „Równi na rynku pracy” odbyły się indywidualne konsultacje dotyczące pośrednictwa pracy. Porady były udzielane przez pośrednika pracy z MCK w Opocznie - panią Ewelinę Karbownik.

W trakcie porad uczestnicy projektu mieli okazję poznać swoje predyspozycje zawodowe, by wykorzystać swój potencjał podczas poszukiwania pracy. Sytuacja na dzisiejszym rynku pracy ulega ciągłym zmianom i dobrze jest mieć tego świadomość. Poprzez indywidualny wywiad każdy z kursantów dowiedział się także o warunkach, jakie stawiają pracodawcy swoim przyszłym pracownikom. Na jakie kompetencje najczęściej zwracają uwagę oraz jak należy się zachować podczas pierwszej rozmowy.

Duże zainteresowanie uczestników potwierdziło, jak wiele muszą oni zmienić w swoim podejściu do pracy, by nie tracić szansy na zbudowanie sobie mocnej pozycji. Z taką świadomością młodzi ludzie będą podejmowali lepsze decyzje, a na pozytywne efekty swoich działań nie będą musieli już tak długo czekać.

Autor: Marta Głogowska


Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента