Публикатор Публикатор

Назад

Top 5 książek dla przyszłych mechaników samochodowych

Chcesz zostać mechanikiem samochodowym, a może już uczysz się tego zawodu? Interesujesz się motoryzacją? Dziś chcielibyśmy zaproponować Wam książki o tej tematyce.

Naprawa pojazdów samochodowych

Podręcznik ten wykorzystywany jest do nauczania w zawodzie technik pojazdów samochodowych. W książce znajdziecie informacje odnośnie metod i zakresu napraw samochodów, montażu i konserwacji podzespołów i zespołów pojazdów oraz prób po naprawie pojazdów samochodowych.

Poradnik Techniki Samochodowej

W poradniku znajdziecie omówienie zagadnień z zakresu budowy, obsługi i naprawy pojazdów samochodowych. Przedstawione są także nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne, które dotyczą np. samochodów osobowych. Odnajdywanie informacji ułatwiają kolorowe ilustracje, rysunki, wykresy i tabele.

Leksykon skrótów. Motoryzacja

Jeśli zastanawiacie się co oznaczają skróty dotyczące motoryzacji, skorzystajcie z tego leksykonu. Znajdziecie w nim ponad 1700 haseł z pełną pisownią ich nazw oryginalnych oraz objaśnieniami ich znaczeń w języku polskim.

English in a Car Repair Workshop. Podręcznik do języka angielskiego zawodowego

Podręcznik zawiera teksty, ilustracje z objaśnieniami oraz dialogi oparte na autentycznych materiałach i rozmowach.  Znajdziecie w nim informacje dotyczące budowy i działania współczesnych pojazdów samochodowych, ich wyposażenia oraz użytkowania, obsługi i naprawy. Autorzy uwzględnili w nim zarówno brytyjską, jak i amerykańską odmianę języka angielskiego. Ponadto do książki dołączono dwie płyty CD zawierające m.in. rozmowy klientów z pracownikami warsztatów samochodowych.

Motoryzacja w Polsce

Album przedstawia dzieje motoryzacji w Polsce od lat 20. XX w. po czasy współczesne. Na ponad 350 fotografiach przedstawiono: samochody osobowe, ciężarowe, wojskowe, autobusy, motocykle, ciekawostki związane z wyposażeniem i sportami samochodowymi. To ciekawa propozycja nie tylko dla najzagorzalszych hobbystów.

Miłej lektury i owocnej pracy!

Autor: Agnieszka Banasik


Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента