Публикатор Публикатор

Назад

Warsztaty zawodowe w BIelsku Podlaskim - 19-23.09.2016

W dniach 19–23.09.2016 roku w Młodzieżowym Centrum Kariery w Bielsku Podlaskim odbędzie się cykl warsztatów zawodowych z zakresu promowania postaw przedsiębiorczych i kształcenia zawodowego.

Warsztaty adresowane są do młodzieży poszukującej pracy.

Zajęcia odbędą się w siedzibie Młodzieżowego Centrum Kariery w Bielsku Podlaskim, przy ul. Szkolnej 12, w godz.: 9:00–13:00.

Głównym celem warsztatów jest zaszczepienie wśród ich uczestników postaw przedsiębiorczych, przygotowanie młodych ludzi do procesu planowania swojej przyszłości zawodowej oraz nabycie przez nich umiejętności niezbędnych do założenia własnej firmy.

W trakcie zajęć młodzież będzie miała okazję do zapoznania się z uwarunkowaniami i tendencjami na lokalnym rynku pracy, zawodami przyszłości, procedurami niezbędnymi do uruchomienia działalności gospodarczej, wadami, zaletami i etapami zakładania własnej działalności oraz formami opodatkowania nowo powstałych firm i przedsiębiorstw.

Każdego dnia po zakończeniu zajęć grupowych ich uczestnicy będą mieli również możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji z doradcą zawodowym, dotyczących zarówno tematów związanych z przedsiębiorczością, jak i innych interesujących poszukującą pracy młodzież zagadnień z zakresu poradnictwa zawodowego.

Zapraszamy serdecznie!


Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента