Публикатор Публикатор

Назад

XIII Targi Kariery w Skierniewicach

„Szkoła dla gimnazjalisty" pod takim tytułem w dniu 12 marca 2015 roku Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Skierniewicach wzięło udział w XIII targach edukacyjnych.

Na targach gościło ponad 20 wystawców z terenów powiatów skierniewickiego, łowickiego i rawskiego. Przedsięwzięcie to jest jedną z największych imprez edukacyjnych organizowanych na terenie miasta Skierniewice. Wchodzi w skład dwudniowego maratonu edukacyjnego, który kończy się „Skierniewickim Salonem Edukacyjnym" współorganizowanym przez skierniewickie Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP. Wśród wystawców znalazły się również poradnie psychologiczno – pedagogiczne, Biblioteka Pedagogiczna w Skierniewicach.

Oferta dla gimnazjalistów była bardzo bogata. Zawierała prezentację różnorodnych kierunków kształcenia począwszy od technika hodowcy koni, a skończywszy na klasach mundurowych związanych ze służbami wojskowymi oraz policyjnymi. Uczestnicy targów mogli dokonać wyboru dalszej drogi kształcenia, poznać opinię uczniów kształcących się w szkołach ponadgimnazjalnych. Oferta Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Skierniewicach zawierała informacje dotyczącą realizowanych projektów dla młodzieży, w tym projektu „Ginące zawody", działań z zakresu poradnictwa zawodowego, pośrednictwa pracy oraz form kursowych.

Autor tekstu i zdjęcia: doradca zawodowy Krzysztof Baranowski


Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента