Публикатор Публикатор

Jak zbudować pewność siebie?

Brak pewności siebie utrudnia życie na wielu płaszczyznach. Kiedy nie doceniamy swoich możliwości, wiele tracimy i choć każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego problemu, nie wszyscy wiedzą, jak sobie...

Efektywe zarządzanie czasem

Zarządzanie czasem, a dokładniej zarządzanie sobą w czasie, to nie tylko codzienna organizacja. Jest to sposób na realizację własnych celów. Jeśli chcesz, aby twoje marzenia się spełniły, oto kilka...

5 pomysłów na mikołajkowe prezenty

Najpierw Mikołajki, niedługo Boże Narodzenie. Zapewne zastanawiasz się, czym w tym roku obdarować swoich najbliższych. Oto kilka inspirujących propozycji.

Jak sprawić, by Polska zawsze była nieskończenie niepodległa?

Z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości warto zastanowić się, co my, ludzie młodzi, możemy zrobić, aby nasza ojczyzna pozostała nieskończenie niepodległa.

Ekologia w naszym domu

Segregowania odpadów, które codziennie wytwarzamy w naszych domach to nie tylko dbanie o czystość swojego miejsca zamieszkania, ale zatrzymanie procesu degradacji środowiska naturalnego i związana...

Jak zacząć pozytywnie myśleć?

Masz wrażenie, że nic ci się nie udaje? Wszystko cię denerwuje i nie masz już ochoty na nowe wyzwania? Wygląda na to, że przygniata cię negatywne myślenie. Czas to zmienić!

Życie po ukończeniu szkoły – jak się na nie przygotować?

Koniec wakacji to dla niektórych początek samodzielnego, dorosłego życia. Po ukończeniu szkoły czas na podjęcie pracy i uwicie własnego gniazda.

#Bezpieczne wakacje

Zapoznaj się z naszą infografiką, która przedstawia kilka najważniejszych zasad zachowania podczas podróży, wakacji w górach czy nad morzem.

6 sposobów na rozpoczęcie zdrowego stylu życia

W dzisiejszych czasach bycie fit jest po prostu modne. Jednak najważniejsze, by do wszystkiego podchodzić z rozsądkiem! Dlatego jeśli chcesz zdrowo żyć, przeczytaj, jak robić to z głową.

Kto jest dla ciebie autorytetem?

Autorytet – wiesz, kto to taki? Masz jakieś autorytety w swoim życiu? A może uważasz, że ich nie potrzebujesz?

Zanim wybierzesz zmywak w Londynie – absolwenckie przesłanie

Niedługo przyjdzie czas rozstań i pożegnań. I Ty, jak ja kiedyś, zostaniesz absolwentem…

Dress code a lato w pracy

Nasz biurowy „mundurek" powinien odnaleźć się w wakacyjnych trendach. Strój to przecież wizytówka nie tylko nas, ale i firmy którą reprezentujemy.

Bądź hipsterem – szanuj zieleń!

Wyobraź sobie, że jesteś jednym wielkim organizmem, przyjaznym innym małym robaczkom, które żyją na Twojej skórze. Dopóki są nieszkodliwe: spoko, niech sobie żyją.

Zostań wymiataczem w autoprezentacji!

Nowoczesne technologie to nie tylko płyta CD czy telewizor LED. Jest to sposób na zaprezentowanie siebie w nowej wirtualnej rzeczywistości.

Dlaczego warto popełniać błędy? 5 powodów

Nie znam osoby, która nie popełniła żadnego błędu w swoim życiu. Popełnianie błędów towarzyszy nam w różnych działaniach, jakie podejmujemy każdego dnia.

Wysokie IQ to nie wszystko! Inteligencja emocjonalna

Jeszcze całkiem niedawno funkcjonowało przeświadczenie, że wysoki iloraz inteligencji oznacza mądrego człowieka, który w życiu zawodowym odniesie sukces.

Podziel się życiem

W czasie wakacji przydaje się najbardziej. To właśnie wtedy (niestety) mają miejsce częste wypadki, przez które poszkodowani potrzebują jej, by przeżyć.

W zgodzie ze sobą i innymi. Sztuka asertywności

„Asertywność to szacunek dla samego siebie, który pozwala na bezpośrednie wyrażanie naszych oczekiwań wobec innych ludzi.

Praca wakacyjna – jak zarobić i nie stracić

Warto pamiętać, że praca w okresie przerwy wakacyjnej może się okazać świetną inwestycją w siebie. Dzięki niej nie tylko zarobisz pieniądze na swoje wydatki, ale również zdobędziesz dodatkowe...

Netykieta, czyli internetowy kodeks zachowania

Czym jest netykieta? To zbiór zasad przyzwoitego zachowania się w społeczności internetowej, taka swoista etykieta obowiązująca w sieci.

Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента