Публикатор Публикатор

Efektywe zarządzanie czasem

Zarządzanie czasem, a dokładniej zarządzanie sobą w czasie, to nie tylko codzienna organizacja. Jest to sposób na realizację własnych celów. Jeśli chcesz, aby twoje marzenia się spełniły, oto kilka...

5 pomysłów na mikołajkowe prezenty

Najpierw Mikołajki, niedługo Boże Narodzenie. Zapewne zastanawiasz się, czym w tym roku obdarować swoich najbliższych. Oto kilka inspirujących propozycji.

Jak sprawić, by Polska zawsze była nieskończenie niepodległa?

Z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości warto zastanowić się, co my, ludzie młodzi, możemy zrobić, aby nasza ojczyzna pozostała nieskończenie niepodległa.

Ekologia w naszym domu

Segregowania odpadów, które codziennie wytwarzamy w naszych domach to nie tylko dbanie o czystość swojego miejsca zamieszkania, ale zatrzymanie procesu degradacji środowiska naturalnego i związana...

Jak zacząć pozytywnie myśleć?

Masz wrażenie, że nic ci się nie udaje? Wszystko cię denerwuje i nie masz już ochoty na nowe wyzwania? Wygląda na to, że przygniata cię negatywne myślenie. Czas to zmienić!

Życie po ukończeniu szkoły – jak się na nie przygotować?

Koniec wakacji to dla niektórych początek samodzielnego, dorosłego życia. Po ukończeniu szkoły czas na podjęcie pracy i uwicie własnego gniazda.

#Bezpieczne wakacje

Zapoznaj się z naszą infografiką, która przedstawia kilka najważniejszych zasad zachowania podczas podróży, wakacji w górach czy nad morzem.

6 sposobów na rozpoczęcie zdrowego stylu życia

W dzisiejszych czasach bycie fit jest po prostu modne. Jednak najważniejsze, by do wszystkiego podchodzić z rozsądkiem! Dlatego jeśli chcesz zdrowo żyć, przeczytaj, jak robić to z głową.

Kto jest dla ciebie autorytetem?

Autorytet – wiesz, kto to taki? Masz jakieś autorytety w swoim życiu? A może uważasz, że ich nie potrzebujesz?

Zanim wybierzesz zmywak w Londynie – absolwenckie przesłanie

Niedługo przyjdzie czas rozstań i pożegnań. I Ty, jak ja kiedyś, zostaniesz absolwentem…

Dress code a lato w pracy

Nasz biurowy „mundurek" powinien odnaleźć się w wakacyjnych trendach. Strój to przecież wizytówka nie tylko nas, ale i firmy którą reprezentujemy.

Bądź hipsterem – szanuj zieleń!

Wyobraź sobie, że jesteś jednym wielkim organizmem, przyjaznym innym małym robaczkom, które żyją na Twojej skórze. Dopóki są nieszkodliwe: spoko, niech sobie żyją.

Zostań wymiataczem w autoprezentacji!

Nowoczesne technologie to nie tylko płyta CD czy telewizor LED. Jest to sposób na zaprezentowanie siebie w nowej wirtualnej rzeczywistości.

Dlaczego warto popełniać błędy? 5 powodów

Nie znam osoby, która nie popełniła żadnego błędu w swoim życiu. Popełnianie błędów towarzyszy nam w różnych działaniach, jakie podejmujemy każdego dnia.

Wysokie IQ to nie wszystko! Inteligencja emocjonalna

Jeszcze całkiem niedawno funkcjonowało przeświadczenie, że wysoki iloraz inteligencji oznacza mądrego człowieka, który w życiu zawodowym odniesie sukces.

Podziel się życiem

W czasie wakacji przydaje się najbardziej. To właśnie wtedy (niestety) mają miejsce częste wypadki, przez które poszkodowani potrzebują jej, by przeżyć.

W zgodzie ze sobą i innymi. Sztuka asertywności

„Asertywność to szacunek dla samego siebie, który pozwala na bezpośrednie wyrażanie naszych oczekiwań wobec innych ludzi.

Praca wakacyjna – jak zarobić i nie stracić

Warto pamiętać, że praca w okresie przerwy wakacyjnej może się okazać świetną inwestycją w siebie. Dzięki niej nie tylko zarobisz pieniądze na swoje wydatki, ale również zdobędziesz dodatkowe...

Netykieta, czyli internetowy kodeks zachowania

Czym jest netykieta? To zbiór zasad przyzwoitego zachowania się w społeczności internetowej, taka swoista etykieta obowiązująca w sieci.

Bezstresowy powrót do szkoły? To możliwe!

Kończące się wakacje to dla Ciebie powód do rozpaczy? Nie panikuj tak łatwo! Są sposoby, żeby rozpocząć nowy rok szkolny bezboleśnie!

Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента