Twoja kariera Twoja kariera

 • 09.07.2015

  Mechatronik - zawód przyszłości!
  W ostatnim czasie pracodawcy coraz częściej szukają wysoko wykwalifikowanych pracowników produkcji. Do tych pracowników zaliczają się mechatronicy.

 • 23.06.2015

  Masz wakacje? Dorób do kieszonkowego!
  Za chwilę zabrzmi ostatni dzwonek szkolny i w końcu zaczniesz wakacje. Masz już pomysł, jak je spędzisz? Oddasz się błogiemu lenistwu? A może chciałbyś wykorzystać ten czas na rozwinięcie swoich zainteresowań, poznanie ciekawych ludzi i zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego, przy okazji dorabiając sobie do kieszonkowego? Jeśli TAK, sprawdź, co mamy do zaoferowania!

 • 23.06.2015

  Szukasz pracy na wakacje? Skorzystaj z naszych propozycji!
  Szczegółowe informacje dotyczące ofert pracy, giełd, targów czy kiermaszy pracy możesz znaleźć korzystając z naszych wyszukiwarek.

 • 22.06.2015

  Wakacje to nie tylko wypoczynek!
  Najbliższe 2 miesiące to dla uczniów nie tylko odpoczynek od nauki. Wielu młodych ludzi rozpoczęło poszukiwanie dorywczej pracy. Jedni chcą podreperować domowy budżet, inni zbierają na wymarzony wyjazd.

 • 16.06.2015

  Zdobądź doświadczenie i pieniądze na wakacjach!
  Koniec roku szkolnego. Chęć posiadania własnych pieniędzy. Życie prywatne. U niektórych nowy etap w życiu - studia. Jak to wszystko pogodzić?

 • 22.05.2015

  Absolwent szkoły ponadgimnazjalnej poszukuje pracy!
  Maj jest miesiącem matur, kwitnącego bzu, słońca przebijającego się zza chmur, ale przede wszystkim jest to miesiąc początku poszukiwań pracy przez uczniów kończących edukację szkolną.

 • 20.05.2015

  Kompetencje społeczne kluczem do sukcesu zawodowego
  Co decyduje o tym, że dana osoba otrzymuje pracę? Na co zwracają uwagę dzisiaj pracodawcy? Okazuje się, że obok kluczowych kompetencji zawodowych liczą się dla nich umiejętności społeczne.

 • 18.05.2015

  Nauka i praca za miedzą - dlaczego nie?
  Kończysz gimnazjum? Zastanawiasz się nad wyborem zawodu? A może chciałbyś się przekwalifikować, uzupełnić swoją wiedzę? Jest wiele dróg kierunków i specjalizacji, w których możemy się kształcić i szlifować profesję.

 • 08.05.2015

  Zostań swoim szefem!
  Coraz więcej młodych ludzi zaczyna poważnie myśleć o pracy na własny rachunek. Zanim jednak podejmiemy decyzję o własnym biznesie, warto przemyśleć wszystkie za i przeciw. Przede wszystkim musimy odpowiedzieć sobie na pytanie: Czy jestem w stanie przekuć pomysł w stabilne źródło dochodu?

 • 14.04.2015

  Nowe kwalifikacje zawodowe z OHP
  Problem bezrobocia wśród ludzi młodych dotyczy prawie wszystkich krajów Unii Europejskiej. Wśród działań, dzięki którym sytuacja ta ma ulec poprawie, jest realizacja programu „Gwarancje dla młodzieży”.

 • 13.04.2015

  Komórkowy savoir-vivre
  Co zrobić, jeśli jesteśmy na ważnym spotkaniu, czekamy na telefon i nagle poczujemy wibracje w torebce, kieszeni? Przepraszamy zebranych, odchodzimy na taką odległość, by nie było nas słychać i dopiero wówczas odbieramy telefon, oddzwaniamy...

 • 07.04.2015

  PRACA – co o niej wiesz?
  Wchodząc na rynek pracy spotkasz się z pojęciami m.in.: wymiarem czasu pracy, okresem rozliczeniowym, czasem pracy i jego systemami np. podstawowym, równoważnym, w ruchu ciągłym, przerywanym, weekendowym, zadaniowym, skróconego tygodnia pracy. Co to oznacza?

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21