Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Konkurs! Zrób fotkę z naszym zeszytem i wygraj smartwatch!

Hurra! W końcu jest! Nasz konkurs "Zeszyty do kariery" rusza już dziś i potrwa aż do 15 grudnia. Mamy dla Was 4 zestawy supernagród, którymi nagrodzimy aż 20 osób!

Konkurs_1160.jpg

Doradcy zawodowi w jednostkach OHP w całej Polsce już od jakiegoś czasu rozdają Wam nasze zeszyty z motywacyjnymi okładkami. Chcieliśmy przygotować gadżet, który będzie przydatny – a chyba nic w szkole nie przydaje się bardziej niż zeszyt!

Nasze zeszyty nie są takie sobie zwyczajne. Dzięki nim możecie wziąć udział w naszym konkursie, dzięki któremu możecie wygrać m.in. smartwatche, głośniki bluetooth, powerbanki i inne fajne rzeczy!

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

 1. Po pierwsze – trzeba mieć nasz zeszyt. Trafiły one przede wszystkim do osób, które miały styczność z doradcami zawodowymi OHP podczas warsztatów i spotkań, organizowanych w różnych jednostkach OHP lub szkołach.

  Jeśli nie masz takiego zeszytu, ale chcesz wziąć udział w konkursie – zadzwoń do nas pod numer 19524, napisz maila: kontakt@ecam.ohp.pl lub odezwij się do nas na Facebooku. Pomożemy Ci go zdobyć!
   
 2. Jeśli masz nasz zeszyt, zasady są proste. By wziąć udział w konkursie, zrób zdjęcie z zeszytem promocyjnym dokariery.pl i umieść go na Facebooku, oznaczając profil portalu dokariery.pl w następujący sposób: @dokariery.pl.

  Liczymy na pomysłowość i oryginalne podejście do tematu! Możesz być na tym zdjęciu razem z zeszytem, a może być na nim tylko zeszyt – w ciekawej sytuacji, z zabawnym opisem. Będziemy nagradzać najbardziej kreatywne pomysły.

  Aby Komisja Konkursowa mogła ocenić pracę konkursową, post ze zdjęciem powinien być ustawiony jako publiczny.
   
 3. Kiedy już wrzucisz zdjęcie na „Fejsa” i nas oznaczysz, napisz nam o tym. Wyślij maila z linkiem do swojego profilu pod adres: konkurs@ecam.ohp.pl lub w wiadomości na Facebooku. Dzięki temu nie przeoczymy żadnego zdjęcia.
   
 4. Biorąc udział w konkursie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie, gromadzenie i wykorzystywanie danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.), ale tylko na potrzeby naszego Konkursu.

Co można wygrać?

W regulaminie konkursu (dostępnym tutaj) opisane są dokładnie wszystkie jego zasady oraz zestawy nagród. Żeby było szybciej, nagrody wymieniamy poniżej.

Do wygrania są 4 zestawy nagród, każdy zestaw może wygrać 5 osób, a więc łącznie nagrodzimy aż 20 najlepszych zdjęć!

Zestaw I (x5): smartwatch, bidon, piłka, notes, torba eko, zawieszka-kotek, parasol, gra zręcznościowa, opaska odblaskowa, długopis z funkcją obsługi ekranów dotykowych, ołówek
Zestaw II (x5): power bank, bidon, saszetka-nerka, pendrive, torba eko, zawieszka-kotek, gra zręcznościowa, opaska odblaskowa, długopis z funkcją obsługi ekranów dotykowych, ołówek
Zestaw III (x5): głośnik bluetooth, bidon, pendrive, torba eko, brelok, gra zręcznościowa, opaska odblaskowa, długopis z funkcją obsługi ekranów dotykowych, ołówek
Zestaw IV (x5): plecak, piłka, hub usb, torba eko, brelok, słuchawki douszne, bransoletka led, opaska odblaskowa, długopis z funkcją obsługi ekranów dotykowych, ołówek

Warto wziąć udział, prawda?