Wydawca treści
Młodzież z OSiW w Barlinku na lodowisku
W ramach zimowego wypoczynku „Aktywne Ferie”, 21 lutego wychowawczyni z Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Barlinku (Dorota Kukiełka), zorganizowała dla młodzieży z ośrodka wyjazd na lodowisko do Gorzowa Wielkopolskiego.
Niektórzy z uczestników po raz pierwszy spróbowali swoich sił w jeździe na łyżwach. Mimo to radzili sobie na tafli całkiem dobrze. Zajęcia były świetnym sportowym treningiem, ćwiczeniem równowagi i koordynacji ruchowej. Po godzinie intensywnej jazdy wychowankowie czuli się trochę zmęczeni, ale przede wszystkim rozradowani i zrelaksowani. Takie zajęcia są doskonałą okazją do integracji w grupie, pomagają rozładować napięcie i stres, aktywizują i zachęcają do czynnego spędzania wolnego czasu.
Autor tekstu i zdjęć: Dorota Kukiełka - wychowawczyni OSiW Barlinek

Widok zawartości stron
Zobacz również:
Zobacz również:
-
Giełda Pracy w Czarnkowie - 24.06.2026 r.
19.06.2026
-
Moda w Rytmie Dzikiego Zachodu
18.06.2026
-
Wakacyjny Kiermasz Ofert Pracy w Gdańsku
17.06.2026
-
Lato z OHP 2026 r. - woj. podkarpackie
16.06.2026
-
Giełda Pracy w Braniewie - 18.06.2026 r.
15.06.2026



