Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

„Dziękuję Ci …” – rozstrzygnięty konkurs scrapbookingu

W siedzibie Podlaskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Białymstoku rozstrzygnięto Wojewódzki Konkurs Scrapbookingu.

Głównym celem było rozbudzenie wyobraźni twórczej, kreatywności oraz rozwijanie indywidualnych zdolności manualnych poprzez stworzenie kompozycji opartej na jednej z technik scrapbookingu.

Działanie polegało na stworzeniu projektu dotyczącego ważnej osoby w życiu „autora pracy”. Mógł to być przyjaciel, członek rodziny, wychowawca, mentor czy też idol. Szablon miał zawierać jedną lub więcej fotografii wokół których należało zaprojektować kompozycję całej pracy. Efektem finalnym miała być strona tytułowa albumu czy też karty pamiątkowej.

I miejsce zajęła Julia Grosfeld z Hufca Pracy w Zambrowie za wielowymiarową pracęn w kształcie drzewa, dotyczącą jej najbliższej rodziny.

Z uwagi na wysoki poziom kolaży, komisja przyznała dwa drugorzędne miejsca II – Edycie Migacz z Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Wasikowie za kartę w stylu prowansalskim poświęconą wychowawcy oraz Aleksandrze Kowalewskiej z Hufca Pracy w Zambrowie, która przygotowała podziękowanie swojej przyjaciółce Klaudii.

III miejsce również przyznano dwóm uczestnikom -  Oliwii Chludzińskiej w Hufca Pracy w Łomży oraz Jackowi Mariuszowi Skrzypko z Hufca Pracy w Białymstoku.

Każda z tych nagrodzonych prac dedykowana była mamom autorów.

Poza nagrodami, przyznano również szereg wyróżnień. Otrzymali je: Gabriela Krawiel, Wiktoria Cherech i  Amelia Jaroszewicz z Hufca Pracy w Białymstoku, Gabriela Jamiołkowska z Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Wasikowie oraz Krzysztof Rostek z Hufca Pracy w Grajewie.

Nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

Zgodnie z zamierzeniami organizatora, prace powrócą do autorów.

 

Autor tekstu i zdjęć: Magdalena Klimuk – st. sp. ds. wychowania, kultury i sportu PWK OHP w Białymstoku

 

Zdjęcie nr 1: Praca laureatki I miejsca

 

Zdjęcie nr 2: Prace laureatek II miejsca

 

Zdjęcie nr 3: Prace laureatów III miejsca

 

Zdjęcie nr 4: Prace wyróżnione

 

Zdjęcie nr 5: Galeria wszystkich nadesłanych na konkurs projektów


Widok zawartości stron Widok zawartości stron