Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

"Moja droga do zawodowej kariery" - relacja z konkursu Podlaskiej WK OHP

W ramach promocji swojej działalności związanej z rynkiem pracy poszczególne jednostki Ochotniczych Hufców Pracy organizują w ostatnim czasie konkursy, w których uczestnicy OHP (i nie tylko) mogą wykazać się swoimi umiejętnościami oraz zdobyć cenne nagrody.

Zapraszamy na relację z konkursu organizowanego przez Podlaską Komendę Wojewódzką OHP.

„Moja droga do zawodowej kariery” to hasło, pod którym odbył się konkurs. Od 16 listopada do 9 grudnia 2016 roku młode osoby korzystające ze wsparcia ośmiu Młodzieżowych Centrów Kariery oraz jednego Punktu Pośrednictwa Pracy w województwie podlaskim zgłaszały do konkursu swoje prace. Mogły to być np. plakaty promujące rozwój zawodowy, portfolio, artykuły, fotografie, dziennik rozwoju zawodowego w formie fotoreportażu lub film amatorski.

Do ostatniego etapu wojewódzkiego dostało się dziewięć prac. Wszyscy laureaci tego etapu zostali nagrodzeni. Wśród nagród znalazły się m.in. e-booki oraz profesjonalne kursy języka angielskiego.

Poniżej zwycięzcy trzech pierwszych miejsc:

  • I miejsce za prezentację multimedialną własnej drogi do zawodu cukiernika wraz z plakatem zdobyła Natalia Sidorczuk z PPP w Białymstoku.
  • II miejsce za formę literacką w postaci wiersza otrzymał Dawid Adamiuk.
  • III miejsce za taką samą formę otrzymał Damian Łapiński.

Uroczyste wręczenie nagród laureatom odbyło się 20 grudnia 2016 roku w siedzibie Podlaskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Białymstoku. Nagrody wręczał Komendant Wojewódzki PWK OHP Adam Romatowski.

W trakcie uroczystości zaprezentowano wszystkie prace biorące udział w konkursie. Laureaci od miejsca I do III osobiście zaprezentowali swoje prace.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

 

Wręczenie nagrody laureatce I miejsca

 

Zdobywca II nagrody prezentuje swoją pracę

 

Laureat III miejsca

 

Wszyscy laureaci z Komendantem Wojewódzkim PWK OHP, Adamem Romatowskim


Widok zawartości stron Widok zawartości stron