Wydawca treści
"Pozytywnie nakręceni dla Patryka" w Białymstoku!
Pozytywnie zakręcona kadra i uczestnicy OHP z Białegostoku przyłączyli się do akcji „NAKRĘCAMY SIĘ DLA PATRYKA”.
W wyniku tego w siedzibie Hufca Pracy w Białymstoku odbyła się z sukcesem zbiórka nakrętek na rzecz Patryka (absolwenta OHP z Pleszewa).
Akcji przewodniczyła Wojewódzka Komendant OHP Katarzyna Ancipiuk oraz Z-ca Wojewódzkiego Komendanta Anna Zdanowicz.
Zbiórka została zakończona rzuceniem wyzwania dla Hufca Pracy w Łomży oraz apelem, by przekazać - 1 % podatku na rzecz Patryka.
Więcej informacji i numer konta na stronie:
https://www.facebook.com/ohp.podlaska/photos/a.134119998490841/144421484127359
W białostockiej akcji brali udział m.in. uczestnicy OHP i kadra miejscowego Hufca Pracy, pracownicy Podlaskiej Wojewódzkiej Komendy OHP, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży, Elektronicznego Centrum Aktywizacji Młodzieży "ECAM" i Centrum Informacyjno-Konsultacyjnego Służb Zatrudnienia „Zielona Linia”.
Autor tekstu: E. Dziemianiuk, PWK OHP w Białymstoku
Autor zdjęcia: M. Klimuk, PWK OHP w Białymstoku

Widok zawartości stron
Zobacz również:
Zobacz również:
-
Wakacyjna giełda pracy – 02.07.2026 r.
25.06.2026
-
Giełda Pracy w Gostyniu - 02.07.2026 r.
24.06.2026
-
Lato z OHP 2026 r.- woj.warmińsko-mazurskim
24.06.2026
-
Giełda Pracy w Czarnkowie - 24.06.2026 r.
19.06.2026
-
Moda w Rytmie Dzikiego Zachodu
18.06.2026



