Wydawca treści
"Świąteczne stroiki"
Uczestnicy Hufca Pracy w Grajewie postanowili sami zostać Mikołajami, pomagając w zbiórce pieniędzy dla Nikosia, dla którego lek na SMA byłby wymarzonym prezentem.
Ośmiu uczestników spotkało się w sali Hufca Pracy w dwóch oddzielnych czteroosobowych grupach, by przy słodkim poczęstunku przygotować stroiki świąteczne, które będą starali się sprzedać. Dochód ze sprzedaży stroików zasili zbiórkę dla chłopca na siepomaga.pl.
Pomysł połączenia spotkania Mikołajkowego z tworzeniem stroików Bożonarodzeniowych spotkał się z dużym entuzjazmem ze strony młodzieży. Uczestnicy z tworzenia stroików świątecznych mieli bardzo wiele satysfakcji, chętnie pomagali sobie wzajemnie, inspirowali i doradzali, przy akompaniamencie świątecznych przebojów muzycznych i kolęd.
Autor tekstu i zdjęć: Magdalena Laska – mł. wych. HP Grajewo
Zdjęcia nr 1: Stroiki stworzone przez uczestników Hufca Pracy w Grajewie

Zdjęcia nr 2,3,4: Uczestnicy na spotkaniu mikołajkowym.



Widok zawartości stron
Zobacz również:
Zobacz również:
-
Giełda Pracy w Toruniu
10.04.2026
-
Targi Pracy w Tczewie - 17.04.2026 r.
08.04.2026
-
XI Dzień Techniki Conradinum - 16.04.2026 r.
08.04.2026
-
Targi Pracy w Malborku - 15.04.2026 r.
08.04.2026



