Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Aktywna młodzież z Hufca Pracy w Grajewie nagrodzona

W dniu 23.06.2020r. Hufiec Pracy w Grajewie gościł Zastępcę Wojewódzkiego Komendanta Podlaskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Białymstoku Emilię Karwowską i Kierownika Zespołu Kształcenia i Wychowania Ewę Kosińską, które nagrodziły najbardziej aktywnych uczestników grajewskiego hufca.

Mijający rok szkolny najprawdopodobniej będzie wspominany zarówno przez kadrę, jak i młodzież, jako wyjątkowo trudny czas. W związku z obowiązującą od marca nauką zdalną młodzież miała zdecydowanie więcej zajęć wymagających od nich samodyscypliny i wewnętrznej motywacji.

Uczestnicy angażowali się nie tylko w realizowanie zadań wysyłanych przez nauczycieli Branżowej Szkoły 1 St. w Wojewodzinie, ale także w hufcowe przedsięwzięcia i inicjatywy online.

Zbliżający się koniec roku szkolnego był dobrym momentem do podsumowania działalności uczestników OHP. Kadra Hufca, biorąc pod uwagę udział w różnego rodzaju konkursach, doceniając talent plastyczny, zaangażowanie, a także dobre wyniki w nauce oraz frekwencję w szkole i zakładzie pracy, wyróżniła cztery osoby.

Niestety pandemia koronawirusa i obostrzenia z nią związane zmieniły coroczną tradycję uroczystego zakończenia roku szkolnego, podczas którego spotykała się młodzież najbardziej angażująca się w życie społeczne hufców z całego województwa podlaskiego wraz z kadrą. Mimo zmiany formy podsumowania roku szkolnego, młodzież czuła się zaszczycona, otrzymując dyplomy i bony upominkowe z rąk kadry kierowniczej Podlaskiej Wojewódzkiej Komendy w Białymstoku. Gratulacje, życzenia i słowa doceniające całoroczną pracę młodzieży niewątpliwie zostaną w sercu uczestników spotkania.

Kadra Hufca Pracy w Grajewie również serdecznie gratulowała nagrodzonym uczestnikom i życzyła im dalszych sukcesów.

 

Autor tekstu: Sawicka Magdalena – komendant HP w Grajewie, Magdalena Laska – młodszy wychowawca w HP Grajewo

Autor zdjęć: Anita Suchodolska – młodszy wychowawca w HP Grajewo

 

Na zdjęciach uczestnicy z HP Grajewo podczas wręczenia nagród

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron