Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Aktywne ferie w Hufcu Pracy 16-5 w Szczecinie

W dniu 13.02.2020 r. uczestnicy Hufca Pracy 16-5 w Szczecinie spotkali się z wychowawcami by miło spędzić czas w ramach zimowego wypoczynku.

Spotkaniu, które odbyło się w hufcu towarzyszyło dużo radości i uśmiechu. Młodzież z dwóch różnych szkół mogła w tym dniu zbliżyć się do siebie, lepiej poznać i sprawdzić swoje zdolności manualne podczas wykonywania kartek.

Podczas wizyty w hufcu, uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach grupowych z doradcą zawodowym, określić swoje predyspozycje i umiejętności zawodowe. Jest to niezbędne do tego, aby wybrać odpowiednią dla siebie ścieżkę edukacyjną, a co za tym idzie właściwy zawód.

Następnie był poczęstunek w postaci gorącej pizzy, który okazał się strzałem w dziesiątkę przed wspólnym wyjściem na wrotki. Rolling Wings jak się okazało, jest idealnym miejscem zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych akrobatów. Młodzież bardzo dobrze się bawiła. Utrzymanie własnego ciała w pionie, czy tez wykonanie zakrętu na tafli, dla niektórych osób okazało się bardzo dużym wyzwaniem. Uczestnicy byli bardzo zadowoleni i zapowiedzieli chęć udziału w takiego rodzaju zajęciach w przyszłości.

Wspólna zabawa

Wspólna zabawa

 

Autor tekstu: Iwona Godyń-Kamińska – starszy wychowawca HP 16-5

Autor zdjęć: Katarzyna Siedlecka – wychowawca HP 16-5


Widok zawartości stron Widok zawartości stron