Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Aktywne ferie z OHP w Wałbrzychu

Wałbrzyska młodzież korzystała z zimowego wypoczynku podczas ferii na Dolnym Śląsku, które trwały od 10 do 21 lutego 2020 r.

Uczestnicy 1-30 Hufca Pracy w Wałbrzychu spędzili ten czas bardzo aktywnie. Na rozgrzewkę piesza wycieczka na Chełmiec, najwyższy szczyt naszego miasta. Nawet śnieg nam niestraszny!

We wtorek, 11 lutego, młodzież wraz z wychowawcą wybrała się na kręgielnię. Hufcowy Turniej Gry w Kręgle to świetny sposób na aktywność w czasie wolnym oraz nauka zdrowej rywalizacji.

Środa to czas na kino. Wyjątkowo niesprzyjająca pogoda zachęca do rozwijania zainteresowań kinematografią. Tym razem polska komedia „Mayday” pomogła uczestnikom zrelaksować się i zapomnieć o kłopotach.

W czwartek młodzież miała możliwość spotkać się z doradcą zawodowym i pośrednikiem pracy, zadać nurtujące pytania oraz porozmawiać o swojej drodze zawodowej i predyspozycjach. Po spotkaniu odbyły się zajęcia sportowo-rekreacyjne na sali gimnastycznej.

Na zakończenie "Ferii z OHP" odbyło się spotkanie walentynkowe! Wspólne gry i zabawy przy kawie i ciastkach to doskonały sposób na lepsze poznanie uczestników oraz nawiązanie pozytywnych relacji z dala od szkolnego otoczenia.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniale spędzone ferie zimowe.

 

Autor Krystyna Zdral, wychowawca 1-30 HP Wałbrzych

Zdjęcia: Wychowawcy 1-30 HP Wałbrzych


Widok zawartości stron Widok zawartości stron