Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Aktywny wypoczynek w Jędrzejowie „Szlakiem Kazimierzowskich Warowni”

„Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu” – a całkiem sporo dróg do atrakcyjnych turystycznie miejsc prowadzi z Jędrzejowa.

Kadra Hufca Pracy 7-19 z Mińska Mazowieckiego wybrała tamtejszy Ośrodek Szkolenia i Wychowania na bazę Aktywnego Wypoczynku z OHP, z której jest blisko, może nie wszędzie, ale np.: w Góry Świętokrzyskie, na Jurę Krakowsko-Częstochowską, a nawet na pustynię – Pustynię Błędowską!.

Podążanie krakowskimi śladami Patrona OHP – św. Jana Pawła II z okazji jego setnych urodzin, zwiedzanie jednego z symbolicznych miejsc polskiej historii – Zamku Królewskiego na Wawelu i jednego z najstarszych polskich sanktuariów – na Świętym Krzyżu, odkrywanie piękna ojczystej przyrody w Świętokrzyskim i Ojcowskim Parku Narodowym, rekreacja na basenie i w parku linowym to tylko niektóre spośród różnorodnych atrakcji, w które obfituje program wyjazdu.

Znakomita koncepcja Pani Komendant i Wychowawców HP 7-19 oraz ich praca organizacyjna zaowocowała zwycięstwem w konkursie grantowym, dzięki czemu sześć uczestniczek i czterech uczestników, wybranych w nagrodę za dobre wyniki w nauce, postępy w kształceniu zawodowym i zaangażowanie w życie Hufca, w dniach 06-12.07.2020 spędzi wakacyjny czas odmierzany przez zegary słoneczne.

Program pobytu


Widok zawartości stron Widok zawartości stron