Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Artystycznie na Podlasiu – rozstrzygnięto konkurs wojewódzki

Uczestnicy Podlaskiej WK OHP tworząc prace na Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Galeria Talentów Młodzieży OHP” wykorzystywali różne techniki plastyczne.

Były nimi między innymi: pastele suche, akwarele i fotografia, rękodzieło oraz recykling użytkowy.

Spośród ponad 60 kompozycji artystycznych, pracownicy biura Podlaskiej WK OHP w drodze indywidualnego głosowania I miejsce przyznali Magdzie Mioduszewskiej z Hufca Pracy w Łomży za misterną oranżerię z modeliny. II miejsce zajął Rafał Bogdan z Hufca Pracy w Grajewie za metalową karuzelę, a III - Bartłomiej Gabruś z Hufca Pracy w Suwałkach za zestaw drewnianych świeczników.

Przyznano także 14 wyróżnień. Otrzymali je: Weronika Florczyk z Hufca Pracy w Kolnie, Karolina Śmiarowska z OSiW w Wasilkowie, Natasza Łabanowska i Martyna Rogowska z Hufca Pracy w Suwałkach, Maciej Malinowski, Oliwia Guzowska i Paulina Ruszczyk z Hufca Pracy w Grajewie, Eliza Filipkowska i Patrycja Modzelewska z Hufca Pracy w Łomży, Małgorzata Sikorska z Hufca Pracy w Białymstoku, Oliwia Łaban z Hufca Pracy w Augustowie oraz Klaudia Dąbrowska, Paulina Głębock i Weronika Wądołowska z Hufca Pracy w Zambrowie.

Autorzy nagrodzonych i wyróżnionych prac otrzymają nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy - dyplomy i słodkie niespodzianki.

 

Autor tekstu i zdjęć: Magdalena Klimuk – st. sp. ds. wychowania, kultury i sportu Podlaska Wojewódzka Komenda OHP

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron