Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Konkurs szopek

Wystawę krakowskich szopek można podziwiać na Zamku Królewskim w Warszawie. Natomiast wystawę mazowieckich szopek, wykonanych przez młodzież z Hufców Pracy w Biurze Komendy i w załączonej galerii zdjęć.

W Konkursie Modelarskim „Szopka Bożonarodzeniowa” dwudziestu uczestników stworzyło czternaście dzieł. Jury przyznało trzy nagrody oraz dwa wyróżnienia. Wszyscy jednak są zwycięzcami. Mogli odkrywać i rozwijać swe artystyczne talenty oraz  w bardzo twórczy sposób przygotowywać się do głębokiego przeżycia tajemnicy Świąt Bożego Narodzenia. Po ogłoszeniu wyników wszystkie szopki współtworzą adwentową, przedświąteczną atmosferę w Biurze Komendy.

Pierwsze miejsce zajęła Aleksandra z  HP 7-19 w Mińsku Mazowiecki, drugie Małgorzata i Magdalena z HP 7-35 w Płońsku, trzecie Krzysztof i  Jakub z  HP 7-8 w Wyszkowie, wyróżnione zaś zostały Sandra i Natalia z HP 7-18 w Garwolinie oraz Martyna z HP 7-32 w Warszawie.

 

Autor tekstu: Bartłomiej Fabisiak - specjalista w Zespole Programów Mięzynarodowych/ asystent EURES Mazowieckiej Wojewódzkiej Komendy OHP

Autor zdjęć: Katarzyna Jaworska - Inspektor Ochrony Danych Osobowych Mazowieckiej Wojewódzkiej Komendy OHP

 

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron