Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Bezpieczna praca za granicą

W lipcu ruszyła kampania zainicjowana przez Europejski Urząd ds. Pracy skierowana do osób zainteresowanych podjęciem pracy sezonowej na terenie Unii Europejskiej.

Celem kampanii jest podniesienie świadomości wśród osób poszukujących pracy i pracodawców na temat ich praw, obowiązków i możliwości.
Potrzebujesz porady gdzie szukać bezpiecznej pracy i jak przygotować się do wyjazdu za granicę? Chcesz poznać obowiązujące przepisy prawa pracy w poszczególnych państwach? A może znalazłeś już ofertę pracy, ale przerażają cię formalności, które należy dopełnić przed wyjazdem? Zadzwoń - 89 527 62 04 w. 40. Te i inne trudności pomoże ci rozwiązać doradca EURES z Warmińsko-Mazurskiej Wojewódzkiej Komendy OHP.
Zachęcamy też do odwiedzenia strony internetowej https://eures.praca.gov.pl, na której publikowane są przydatne informacje skierowane do pracowników sezonowych oraz zaproszenia do udziału w wydarzeniach organizowanych w ramach kampanii na terenie całego kraju. Kampania informacyjna potrwa do końca października 2021 r.

Autor tekstu: Małgorzata Plaskota - doradca EURES W-M WK OHP

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron