Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Białystok: Artystyczne Walentynki

26 lutego w siedzibie Podlaskiej WK OHP w Białymstoku rozstrzygnięto Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Walentynki 2024”. Wśród prac, których przesłaniem była popularyzacja wartości życia, miłości i przyjaźni, dominowały przede wszystkim tradycyjne kartki walentynkowe. Nie zabrakło też rękodzieła i kompozycji z wykorzystaniem materiałów ekologicznych.

Komisja, I miejsce przyznała Magdzie Mioduszewskiej z Hufca Pracy w Łomży za przestrzenne papierowe serce. II lokata przypadła ex equo uczestniczkom Hufca Pracy w Zambrowie - Klaudii Dąbrowskiej za walentynkową lampkę z elfem oraz Wiktorii Pykało, która wykonała fantazyjny łapacz snów.

Dwa równorzędne III miejsca przyznano Julii Jankowskiej z Hufca Pracy w Białymstoku za pocztówkę walentynkową oraz Laurze Wilczek z Hufca Pracy w Łomży za kompozycję scrapbookingową.

Jury przyznało również szereg wyróżnień, które otrzymały: Karolina Śmiarowska z OSiW w Wasilkowie, Wiktoria Metelska z Hufca Pracy w Łomży, Dominika Rutkowska z Hufca Pracy w Grajewie, Oliwia Głębocka z Hufca Pracy w Zambrowie, Izabela Lesiak z Hufca Pracy w Białymstoku, Oliwia Misierewicz z Hufca Pracy w Kolnie, Martyna Rogowska z Hufca Pracy w Suwałkach oraz Julia Sobolewska z Hufca Pracy w Augustowie.

Wszystkim należą się gratulacje. Na wyróżnionych czekają nagrody rzeczowe, na wszystkich uczestników - dyplomy.

 

Autorka tekstu i zdjęć: Magdalena Klimuk - st. sp. ds. wychowania, kultury i sportu

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron