Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Białystok: Artystyczne Walentynki

W siedzibie Podlaskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Białymstoku rozstrzygnięto Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Walentynki 2023”.

Wśród prac, których przesłaniem była popularyzacja wartości życia, miłości i przyjaźni dominowały przede wszystkim tradycyjne kartki walentynkowe, ale nie zabrakło też i rękodzieła w formie artystycznego recyklingu, scrapbookingu, czy też z wykorzystaniem masy solnej.

Komisja, spośród 63 prac I miejsce przyznała Jarosławowi Gostkowskiemu z Hufca Pracy w Zambrowie za kompozycję ze słodkim wyznaniem, II miejsce przypadło Dominice Krukowskiej z OSiW w Wasilkowie za fantazyjną butelkę oraz Magdzie Mioduszewskiej z Hufca Pracy w Łomży, która wykonała serce z papierowych motyli. Dwa równorzędne III miejsca przyznano Katarzynie Parzych z Hufca Pracy w Łomży za plecionkę w kształcie serca oraz Sylwii Cimoch z Hufca Pracy w Grajewie za łapacz snów.

Jury przyznało również szereg wyróżnień, które otrzymały: Zofia Ciechacka oraz Izabela Łabanowska z OSiW w Wasilkowie, Katarzyna Wasik z Łomży, Natalia Bagińska, Sylwia Dzięgielewska z Hufca Pracy w Grajewie, Weronika Wądołowska, Klaudia Dąbrowska z Hufca Pracy w Zambrowie a także Paulina Orłowska z Hufca Pracy w Białymstoku.

Wszystkim należą się gratulacje. Na wyróżnionych czekają nagrody rzeczowe, na wszystkich uczestników – dyplomy.

 

Autor tekstu i zdjęć: Magdalena Klimuk – starszy specjalista ds. wychowania, kultury i sportu

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron